INTERNETJak skonfigurować zapamiętywanie danych z formularzy internetowych w Chrome, Firefox i Safari?

Jak skonfigurować zapamiętywanie danych z formularzy internetowych w Chrome, Firefox i Safari?

Masz dość ciągłego podawania tych samych informacji w formularzach? Skorzystaj z prostego dodatku, który będzie zapisywał wszystko, co wprowadzasz w sieci. 

 

Jak skonfigurować zapamiętywanie danych z formularzy internetowych w Chrome, Firefox i Safari? - zdjęcie

 

Lazarus: Form Recovery, bo o nim mowa, to dodatek dostępny na Chrome, Safari oraz Firefox, który zapisuje wszystko to, co dodajesz w internecie. Po co? Jeśli nastąpi błąd serwera, albo stracisz połączenie z Internetem – zawsze będziesz mógł przywrócić komentarz czy inny tekst, który dodawałeś. 

 

Program przyda się również osobom, które rejestrują się na stronach internetowych, forach i witrynach wymagających posiadania konta. W momencie podawania pierwszych informacji rejestracyjnych, Lazarus: Form Recovery zasugeruje nam dane, które już kiedyś podawaliśmy np. adres. To znacznie przyspieszy uzupełnianie formularzy. 

 

Jak skonfigurować zapamiętywanie danych z formularzy internetowych w Chrome, Firefox i Safari? - zdjęcie 2

 

Dodatek może zostać skonfigurowany, by przechowywał dane formularza przez określony czas. Można wyłączyć jego działanie na określonych witrynach i włączyć zapisywanie haseł. By zwiększyć bezpieczeństwo, możliwe jest zastosowanie hasła zabezpieczającego w naszym komputerze treści, które są dodawane do bazy danych rozszerzenia. 

Autor

Michał
2+2=

Komentarze - Jak skonfigurować zapamiętywanie danych z formularzy internetowych w Chrome, Firefox i Safari?

  • ~ slas A co tu oceniać jak pliku nie ma do pobrania!!! Same reklamy

PARTNERZY SERWISU: