INTERNETJak skonfigurować zapamiętywanie danych z formularzy internetowych w Chrome, Firefox i Safari?

Jak skonfigurować zapamiętywanie danych z formularzy internetowych w Chrome, Firefox i Safari?

Masz dość ciągłego podawania tych samych informacji w formularzach? Skorzystaj z prostego dodatku, który będzie zapisywał wszystko, co wprowadzasz w sieci. 

 

 

Lazarus: Form Recovery, bo o nim mowa, to dodatek dostępny na Chrome, Safari oraz Firefox, który zapisuje wszystko to, co dodajesz w internecie. Po co? Jeśli nastąpi błąd serwera, albo stracisz połączenie z Internetem – zawsze będziesz mógł przywrócić komentarz czy inny tekst, który dodawałeś. 

 

Program przyda się również osobom, które rejestrują się na stronach internetowych, forach i witrynach wymagających posiadania konta. W momencie podawania pierwszych informacji rejestracyjnych, Lazarus: Form Recovery zasugeruje nam dane, które już kiedyś podawaliśmy np. adres. To znacznie przyspieszy uzupełnianie formularzy. 

 

 

Dodatek może zostać skonfigurowany, by przechowywał dane formularza przez określony czas. Można wyłączyć jego działanie na określonych witrynach i włączyć zapisywanie haseł. By zwiększyć bezpieczeństwo, możliwe jest zastosowanie hasła zabezpieczającego w naszym komputerze treści, które są dodawane do bazy danych rozszerzenia. 

2+2=
WSZYSTKIE KOMENTARZE
  • ~ slas A co tu oceniać jak pliku nie ma do pobrania!!! Same reklamy