INTERNETJak usunąć konto pocztowe na interia.pl

Jak usunąć konto pocztowe na interia.pl

Często zdarza się tak, że w przeciągu paru lat zakładamy kilka skrzynek pocztowych. Z niektórych korzystamy do dziś, inne zaś odeszły w zapomnienie. Ten krótki poradnik to pierwsza część serii, w której pokażemy w jaki sposób szybko i bezproblemowo usunąć całkowicie konto e-mail w najpopularniejszych serwisach oferujących darmowe skrzynki pocztowe. Zaczynamy od usunięcia konta w serwisie interia.pl.

 

 

Aby w szybki sposób zrezygnować z naszego konta i bezpowrotnie je usunąć należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze przechodzimy do zakładki USTAWIENIA POCZTY znajdującej się z prawym górnym rogu. Z rozwijanego menu wybieramy USTAWIENIA.

 

 

Następnie wybieramy kolejną zakładkę o nazwie DANE UŻYTKOWNIKA (lewa strona ekranu). Na końcu formularza należy odznaczyć checkbox przy opcji W PRZYPADKU GDY KONTO BĘDZIE W TRYBIE BEZPŁATNYM, WYRAŻAM ZGODĘ NA OTRZYMYWANIE NIEZAMÓWIONYCH INFORMACJI HANDLOWYCH... oraz kliknąć przycisk ZAPISZ.

 

 

Teraz na ekranie monitora, po wybraniu USTAWIENIA POCZTY powinna pojawić się strona, która pozwoli wybrać opcję usunięcia konta. Klikamy w NADAL CHCĘ USUNĄĆ KONTO. Po wszystkim zostaniemy automatycznie wylogowani, a nasze konto zostanie trwale usunięte.

 

 

Cała operacja trwa zaledwie kilka minut, a po jej wykonaniu możemy mieć pewność, że nasze konto zostało zlikwidowane.

2+2=