INTERNETJak usunąć konto pocztowe na interia.pl

Jak usunąć konto pocztowe na interia.pl

Często zdarza się tak, że w przeciągu paru lat zakładamy kilka skrzynek pocztowych. Z niektórych korzystamy do dziś, inne zaś odeszły w zapomnienie. Ten krótki poradnik to pierwsza część serii, w której pokażemy w jaki sposób szybko i bezproblemowo usunąć całkowicie konto e-mail w najpopularniejszych serwisach oferujących darmowe skrzynki pocztowe. Zaczynamy od usunięcia konta w serwisie interia.pl.

 

Jak usunąć konto pocztowe na interia.pl - zdjęcie

 

Aby w szybki sposób zrezygnować z naszego konta i bezpowrotnie je usunąć należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze przechodzimy do zakładki USTAWIENIA POCZTY znajdującej się z prawym górnym rogu. Z rozwijanego menu wybieramy USTAWIENIA.

 

Jak usunąć konto pocztowe na interia.pl - zdjęcie 2

 

Następnie wybieramy kolejną zakładkę o nazwie DANE UŻYTKOWNIKA (lewa strona ekranu). Na końcu formularza należy odznaczyć checkbox przy opcji W PRZYPADKU GDY KONTO BĘDZIE W TRYBIE BEZPŁATNYM, WYRAŻAM ZGODĘ NA OTRZYMYWANIE NIEZAMÓWIONYCH INFORMACJI HANDLOWYCH... oraz kliknąć przycisk ZAPISZ.

 

Jak usunąć konto pocztowe na interia.pl - zdjęcie 3

 

Teraz na ekranie monitora, po wybraniu USTAWIENIA POCZTY powinna pojawić się strona, która pozwoli wybrać opcję usunięcia konta. Klikamy w NADAL CHCĘ USUNĄĆ KONTO. Po wszystkim zostaniemy automatycznie wylogowani, a nasze konto zostanie trwale usunięte.

 

Jak usunąć konto pocztowe na interia.pl - zdjęcie 4

 

Cała operacja trwa zaledwie kilka minut, a po jej wykonaniu możemy mieć pewność, że nasze konto zostało zlikwidowane.

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: