INTERNETJak założyć konto na Instagramie?

Jak założyć konto na Instagramie?

Zakładanie konta na portalu społecznościowym nie jest trudne tym bardziej, że obecne „społecznościówki” bardzo często łączą się ze sobą oferując np. możliwość logowanie się danymi z innego konta, portalu itp. Sprawdźmy więc, jak założyć konto na instagramie.

 

Aby założyć konto na Instagramie niezbędny jest smartfon lub tablet z łączem internetowym – konto założymy tylko za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Po instalacji odpowiedniej aplikacji na telefonie lub tablecie, uruchamiamy ją – pojawi się poniższy ekran.

 

Jak założyć konto na Instagramie? - zdjęcie

 

Możemy wybrać rejestrację za pomocą konta na Facebooku, lub tradycyjnie za pośrednictwem poczty e-mail. Jeśli posiadamy konto na Facebooku, rejestracja tym sposobem będzie o wiele szybsza i wygodniejsza. Po wybraniu tej opcji wystarczy wpisać preferowaną nazwę użytkownika oraz hasło. Aby potwierdzić chęć założenia konta, klikamy na przycisk w prawym górnym rogu.

 

Jak założyć konto na Instagramie? - zdjęcie 2

 

Następnie możemy wybrać znajomych, których chcemy obserwować lub dodać osoby z listy kontaktów. Po przejściu przez wszystkie etapy zatwierdzamy swoje dane i przechodzimy do ekranu głównego Instagrama.

 

Jak założyć konto na Instagramie? - zdjęcie 3

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: