INTERNETJak zmienić głos na Skype?

Jak zmienić głos na Skype?

Zmiana głosu podczas rozmowy telefonicznej czy poprzez komunikator internetowy to coś, z czym do tej pory spotykaliśmy się jedynie na filmach sensacyjnych. Niemniej jednak istnieje oprogramowanie, które w prosty sposób pozwoli nam nadać inną barwę głosu w czasie rozmowy z innym użytkownikiem. Jeśli więc często korzystacie ze Skype i chcielibyście mieć możliwość zmiany głosu, podpowiemy jak tego dokonać!

 

Jak zmienić głos na Skype? - zdjęcie

 

Jednym z najprostszych, darmowych rozwiązań, które pozwoli na zmianę naszego głosu podczas korzystania z komunikatora Skype jest program Skype Voice Changer. Ta niewielka aplikacja umożliwia użytkownikowi na dość szeroką manipulację barwą głosu. Za pomocą tylko kilku suwaków w prosty sposób możemy zmienić nasz ton w taki, który przypomina głos dziecka, postaci z kreskówki czy robota. W ustawieniach programu zostało już zdefiniowanych kilkanaście rodzajów efektów głosowych, które dodatkowo sami możemy modyfikować.

 

Jak zmienić głos na Skype? - zdjęcie 2

 

Co więcej, możemy łączyć ze sobą dowolne efekty. Pozwoli nam to osiągnąć niezwykle ciekawy efekt w postaci zmienionego nie do poznania głosu. Aby móc modyfikować głos, wystarczy po prostu odpalić prezentowany program w czasie korzystania ze Skype i wybrać interesujący nas efekt dźwiękowy. Skype Voice Changer daje szereg możliwości i jest banalnie prosty w obsłudze. Jeśli więc w czasie rozmowy ze znajomym chcielibyście zrobić mu żart i przemówić na przykład głosem obcego lub zombie to jest to dla Was doskonała propozycja.

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: