KOMPUTERNajlepszy darmowy antywirus

Najlepszy darmowy antywirus

Na rynku jest szereg popularnych programów antywirusowych. Jak wybrać skutecznego, a jednocześnie darmowego antywirusa? Poniżej przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem propozycje, które skutecznie zabezpieczą komputer przed złośliwymi wirusami.

 

Najlepszy darmowy antywirus - zdjęcie

1. Avira Free Antivirus 2014 – cechuje się niewielkimi wymaganiami sprzętowymi, łatwością obsługi oraz regularnie aktualizowaną bazą wirusów.

2. avast! Free Antivirus 2014 – zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym, skanuje na bieżąco pobrane pliki oraz pocztę, a ponadto wyróżnia się intuicyjną obsługą.

3. Norton 360 All-in-One Security 2014 - kompleksowe narzędzie do ochrony komputera. Zawiera dużą liczbę dodatków służących do ochrony naszych danych osobowych. Program w wersji Trial, którego warto zainstalować na dysku.

4. Malwarebytes Anti-Malware – skuteczny program do usuwania wirusów, plików typu spyware, malware, dialerów, robaków itp. Posiada niewielki rozmiar i jest prosty w obsłudze.

5. mks_vir: polski program antywirusowy, który skutecznie ochrania komputer przed wirusami. Jest to najstarszy program tego typu na rynku i do dziś jest regularnie aktualizowany o nowe definicje wirusów. W momencie instalacji otrzymujemy 12-miesięczną licencję całkowicie za darmo.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: