KOMPUTEROdzyskanie danych z pendrive

Odzyskanie danych z pendrive

Każdemu może przytrafić się utracenie cennych danych na dysku. Istnieje szereg programów, dzięki którym można łatwo odzyskać swoje dane. Tym razem zajmiemy się programem, który został stworzony z myślą o odzyskiwaniu utraconych danych z pendrive'a. Dzięki niemu można szybko i bezproblemu zażegnać problem.

 

Odzyskanie danych z pendrive - zdjęcie

Odzyskanie danych z pendrive

Najprostszym sposobem na odzyskanie danych z pendrive'a i innych dysków zewnętrznych, będzie skorzystanie z darmowego programu Pen Drive Data Recovery. Można go pobrać pod adresem https://pen-drive-data-recovery-software.en.softonic.com/download. Zaletą aplikacji jest współpraca z najpopularniejszymi formatami plików. Bez trudu radzi sobie zarówno z plikami tekstowymi (doc, pdf, ppt, xls) jak również z multimedialnymi (mp3, wav, jpg, gif). Program został tak dostosowany, aby radzić sobie zarówno z markowymi jak i mniej popularnymi pendrive'ami o pojemności od 128 MB wzwyż.

Uruchomienie programu Pen Drive Data Recovery jest bardzo proste. Wystarczy podpiąć pendrive, aby program po włączeniu automatycznie wyszukał urządzenie. Po chwili następuje proces wyszukiwania plików. Możemy również wybrać typ plików, jaki program ma wyszukać. Aby zakończyć proces przywracania utraconych danych z pendrive, należy potwierdzić proces przyciskiem Save.

Należy również pamiętać, że istnieją określone typy plików, które mimo wszystko nie uda się odzyskać. Polecamy również inny poradnik – Program do odzyskiwania danych.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: