INTERNETProblem z allegro – logowanie

Problem z allegro – logowanie

Próbujesz połączyć się z serwisem aukcyjnym Allegro, ale masz problem z poprawnym zalogowaniem się na konto. Poniżej przedstawiamy wskazówki, które pomogą rozwiązać problem z Allegro i zalogować się poprawnie na konto.

 

Problem z allegro – logowanie - zdjęcie
1. W pierwszej kolejności należy poprawnie wpisać Login. Przez login należy rozumieć nazwę użytkownika, którą podaliśmy w trakcie rejestracji. Login to zarówno nazwa użytkownika, jak również adres e-mail. Jeśli nie mamy pewności lub zapomnieliśmy nazwy, to można wpisać w tym miejscu adres e-mail. Warto zwrócić uwagę, czy podczas wpisywania danych nie ma wciśniętego przycisku Caps Lock, gdyż zmiana znaków na wielkie litery zostanie odczytane jako niepoprawne hasło. Często występującym błędem jest również zmiana znaków na klawiaturze – problem ten wyjaśniliśmy w osobnym poradniku.

2. Należy poprawnie wpisać hasło. Jeśli mamy pewność, że nazwa użytkownika jest poprawna, ale hasło nie jest akceptowane, to warto przy logowaniu wybrać opcję Przypomnij hasło: odpowiednio Zaloguj → Hasło (przypomnij hasło). Przechodzimy do odpowiedniej podstrony, podajemy adres e-mail, a następnie oczekujemy na hasło, które powinniśmy otrzymać na skrzynkę. Hasło można również zmienić przechodząc pod adres https://ssl.allegro.pl/Password/Reminder.php.


3. W przypadku niedawnej zmiany hasła, wskazane jest wyczyścić ciasteczka (pliki cookies) z przeglądarki, którą aktualnie używamy. Dzięki temu będziemy mogli zapisać nowe hasło, gdyż wcześniej przeglądarka mogła pamiętać już nieaktualne.

Autor

Lukasz
2+2=

Komentarze - Problem z allegro – logowanie

  • ~ romcio01 nie mogę otworzyć rzadnej strony allegro ani się zalogować

PARTNERZY SERWISU: