INTERNETProblem z YouTube - zacina się

Problem z YouTube - zacina się

Korzystasz regularnie z serwisu YouTube i pewnego dnia strumieniowy przesył filmów się zacina? Istnieje kilka powodów, dla których nagle klipy wideo nie chcą działać. Poniżej przedstawiamy przydatne wskazówki, które powinny wyeliminować problem zacinających się filmów w serwisie YouTube.

Problem z YouTube - zacina się  - zdjęcie
1. Sprawdź ilość miejsca na dysku C – filmy odtwarzane w serwisie YouTube są strumieniowane w czasie rzeczywistym, jednak aby można było je oglądać, część danych jest zapisywana na dysku C w formie plików tymczasowych. Być może oglądaliśmy zbyt dużo materiałów i chwilowo nie mamy miejsca. Warto w takiej sytuacji usunąć z dysku wszystkie pliki tymczasowe.

2. Przeskanuj dysk w poszukiwaniu wirusów i innego szkodliwego oprogramowania. Wiele z nich negatywnie wpływa na pracę procesora, a co za tym idzie, wolniejsze uruchamianie filmów na YouTube.

3. Sprawdź czy masz aktualną wersję przeglądarki internetowej oraz wtyczki, nierzadko po pojawieniu się nowszej wersji, starsze mają tymczasowy problem z uruchomieniem materiałów.

4. Zamknij wszystkie nieużywane programy i wyłącz programy pobierające dane z Internetu – mogą być głównym źródłem pobierania zasobów, przez co YouTube będzie się regularnie zacinał.

5. Po oczyszczeniu komputera ze zbędnych plików, zamknięciu nieużywanych programów czy wgraniu aktualnej wersji przeglądarki warto zresetować komputer, aby zapisać nowe ustawienia. Polecamy również sprawdzić temat związany z czarnym ekranem.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: