KOMPUTERProgram do projektowania mebli

Program do projektowania mebli

Chcesz zaprojektować niepowtarzalny mebel? Możesz przygotować wirtualny projekt, który pomoże Ci zrealizować swoje marzenie.

 

 

Jaki wybrać program do projektowania mebli? Najbardziej popularnym narzędziem w Polsce jest aplikacja PRO100, pozwalająca na projektowanie mebli oraz aranżowanie całych pomieszczeń. Aplikacja pozwala nie tylko przygotować projekt wizualny, ale również wygenerować raporty dotyczące zużycia materiałów, z jakich zostanie wykonany produkt.

 

Program do projektowania mebli - zdjęcie

 

Zaletą PRO100 jest intuicyjny interfejs, duże możliwości oraz funkcje raportów - zestawień produkcyjnych. Z racji swoich możliwości program jest stosunkowo drogi - cennik podstawowej wersji zaczyna się od ok. 2,3 tys. zł.  

 

Program do projektowania mebli - zdjęcie 2

 

Drugą aplikacją, którą możesz wykorzystać do projektowania mebli jest KD Max. Jest to zaawansowane narzędzie pozwalające na stosunkowo szybkie zaprojektowanie pojedynczych mebli, jak i całych pomieszczeń, przy użyciu bogatej biblioteki gotowych obiektów. Twórcy przekonują, że wystarczy 15 minut by stworzyć aranżację! KD Max możesz sprawdzić w wersji trial.

 

 

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: