KOMPUTERProgram magazynowy

Program magazynowy

Program magazynowy może w znaczny sposób poprawić obsługę magazynu. Dzięki aplikacji tego typu znamy zawsze stan konkretnych produktów, możemy łatwiej zarządzać sprzedażą i zamówieniami. Zalety tego typu aplikacji są niepodważalne, ale jakie narzędzie wybrać? 

 

Program magazynowy - zdjęcie

 

Przegląd programów magazynowych rozpoczynamy od WF-Mag Sprzedaż i magazyn, znanego narzędzia pozwalającego nie tylko na zarządzanie magazynem, ale również sprzedażą. Program posiada moduły pozwalające na dokonanie inwentaryzacji, zdefiniowanie produktów potrzebnych do produkcji, a także moduł CRM i funkcję tworzenia rozbudowanych zestawień i statystyk. 

 

Program magazynowy - zdjęcie 2

 

Subiekt GT to druga warta uwagi aplikacja łącząca w sobie funkcje programu magazynowego i sprzedażowego. Daje możliwość prowadzenia zestawień towarów, usługi, opakowań, daje możliwość obsługi zamówień i posiada wsparcie dla drukarek i kas fiskalnych. 

 

Program magazynowy - zdjęcie 3

 

ObSp Obsługa Sprzedaży to program posiadający rozbudowane funkcje dotyczące sprzedaży, ale posiada również moduł pozwalający na zarządzanie magazynem. Program ma wiele funkcji i narzędzi, które można sprawdzić pobierając wersję próbną. 

 

Wszystkie aplikacje są dostępne w naszym serwisie jako programy trial lub demo. 

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: