KOMPUTERJak przerobić online plik PDF na DOC?

Jak przerobić online plik PDF na DOC?

Chcesz dokonać konwersji pliku PDF do dokumentu tekstowego Word? Nie musisz ściągać aplikacji, możesz wykorzystać aplikację online PDF to Word Online Converter. 

Jak przerobić online plik PDF na DOC? - zdjęcie

 

Aplikacja jest niezwykle prosta w użytkowaniu - wystarczy wybrać opcję Upload a File to Convert i wybrać plik, który chcemy poddać konwersji. Następnie zostaniesz przeniesiony do menu udostępniania. Możesz zdecydować się na pełną prywatność dokonanej konwersji lub przyzwolić na stworzenie publicznego linku, który może pojawić się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek Google lub Bing.

 

Jak przerobić online plik PDF na DOC? - zdjęcie 2

 

Po dokonaniu konwersji, PDF to Word Online Converter przeniesie nas do odnośnika, umożliwiającego pobieranie przekonwertowanego dokumentu. Można również zlecić wysłanie odnośnika przez E-mail.

Po wybraniu wszystkich opcji należy poczekać na wysłanie i konwersję dokumenty. Czas oczekiwania różni się w zależności od wielkości pliku oraz szybkości połączenia internetowego. Po dokonanej konwersji zostajemy przeniesieni do strony podglądu dokumentu, która pozwala nam na pobranie pliku – wystarczy wybrać opcję Download, a w okienku Download Options, wybrać odnośnik Download Word file. Po pobraniu pliku możemy bez przeszkód z nim pracować – dokonywać modyfikacji tekstu lub przekleić jego zawartość do innego dokumentu.

 

Jak przerobić online plik PDF na DOC? - zdjęcie 3

 

PDF to Word Online Converter wyróżnia się wysoką skutecznością i szybkością działania, więc może być dobrą alternatywą dla płatnych programów instalowanych na PC.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: