INTERNETJak usunąć i wykasować nk

Jak usunąć i wykasować nk

Portale społecznościowe to obecnie ogromna część Internetu. Miliony ludzi zakładają tam konta, by dzielić się swoimi spostrzeżeniami, kontaktować się ze znajomymi, czy chociażby chwalić się tym, co akurat zjedli na obiad. Po jakimś czasie niektórym zaczyna się to nudzić i postanawiają usunąć swoje konto. Tym razem zaprezentujemy w jaki sposób pozbyć się profilu w niegdyś najpopularniejszym w Polsce portalu społecznościowym Nasza Klasa. 

 

Jak usunąć i wykasować nk - zdjęcie

 

Niestety, jeśli już zdecydowaliśmy się na założenie konta na NK, nie będziemy mogli go całkowicie wykasować. Na serwerach serwisu cały czas będzie widniał nasz login. Niemniej jednak wszystkie zdjęcia, dane osobowe czy inne informacje zostaną usunięte. Poniżej pokażemy, jak w kilku prostych krokach pozbyć się konta na NK.pl

 

W celu usunięcia konta, musimy się na nie najpierw zalogować podając swój login oraz hasło. Kolejna rzecz, jaką trzeba wykonać to kliknięcie w zakładkę PROFIL, a następnie EDYTUJ PROFIL i ZAAWANSOWANE. Zostanie otwarta nowa strona.

 

Jak usunąć i wykasować nk - zdjęcie 2

 

Tutak zaś klikamy w USUŃ KONTO. Po wyborze tej opcji, zostanie wyświetlona informacja na temat tego, że nasze dane osobowe nie zostaną skasowane. Poniżej wpisujemy raz jeszcze hasło i klikamy USUŃ KONTO. Po wykonaniu tej czynności na ekranie zostanie wyświetlone potwierdzenie usunięcia konta.

 

Jak usunąć i wykasować nk - zdjęcie 3

 

Teraz pora na najważniejszy krok - formularz. W jego polu należy wpisać prośbę o usunięcie danych osobowych. Jeśli tego nie zrobimy, nasze imię i nazwisko cały czas będzie dostępne na NK.pl. W celu wysłania formularza, na stronie głównej serwisu klikamy w KONTAKT, a następnie wybieramy DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA. Teraz należy wybrać kategorię PROFIL i kolejno CHCĘ USUNĄĆ SWOJE DANE OSOBOWE. Teraz klikamy na przycisk PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO.

 

Jak usunąć i wykasować nk - zdjęcie 4

 

Na stronie formularza podajemy nasz adres e-mail, który przypisany jest do konta na NK.pl i wybieramy WYŚLIJ. Gotowe. Niemniej jednak, na całkowite usunięcie naszych danych będziemy musieli poczekać kilka dni.

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: