INTERNETJak w Gmailu ukryć odbiorców?

Jak w Gmailu ukryć odbiorców?

Niektórzy wysyłają wiadomość elektroniczną e-mail raz na miesiąc, inni korzystają z tego rozwiązania praktycznie cały czas. Oczywiście istnieje możliwość wysłania jednej wiadomości do wielu odbiorców, ale wtedy każdy z odbiorców wie, kto jeszcze dostał tą samą wiadomość. Sprawdźmy więc, jak w Gmailu ukryć odbiorców.
   
Gdy dodajemy wielu odbiorców do jednej wiadomości e-mail w sposób tradycyjny np. wpisując adresy rozdzielone przecinkami lub średnikami, każdy z odbiorców wie, do kogo jeszcze trafiła wiadomość. Nie jest to pożądane, gdy np. wysyłamy aplikację do pracy do wielu firm jednocześnie itp. Na szczęście jest możliwość stworzenia wiadomości e-mail wysłanej do wielu odbiorców, z możliwością ukrycia adresów e-mail.

Jak w Gmailu ukryć odbiorców? - zdjęcie

Aby wysłać wiadomość z ukrytymi odbiorcami, wystarczy zalogować się na swoje konto Gmail, utworzyć nową wiadomość, a następnie obok rubryki, w której wpisujemy adresy e-mail odbiorców kliknąć na UDW, a następnie wpisać adresy, które mają być ukryte. Po wysłaniu, żaden z odbiorców nie zobaczy, do kogo jeszcze trafiła ta sama wiadomość.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: