INTERNETJak zmienić stronę startową w Firefox?

Jak zmienić stronę startową w Firefox?

Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych na świecie przeglądarek internetowych. Ceniona jest przede wszystkim za świetną kompatybilność, szybkość działania i prostotę obsługi. Dla tych, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z tą przeglądarką podpowiemy, jak w prosty sposób ustawić stronę startową.

 

Jak zmienić stronę startową w Firefox? - zdjęcie

 

Cały proces sprowadza się do zaledwie trzech prostych kroków. Po pierwsze, po zainstalowaniu przeglądarki Mozilla Firefox, w pasku adresu wpisujemy adres strony internetowej, którą chcemy ustawić jako startową. Jeżeli chcemy zaś ustawić pustą stronę startową, otwieramy nową kartę bez wpisywania adresu strony do paska.

 

W następnym kroku klikamy w ikonę, która znajduje się po lewej stronie adresu strony i przeciągamy ją na przycisk symbolizujący domek, który to znajduje się zaś na pasku narzędzi przeglądarki.

 

Jak zmienić stronę startową w Firefox? - zdjęcie 2

 

Teraz wyświetlony zostanie komunikat, czy chcemy tę stronę ustawić jako startową, wybieramy TAK i gotowe. Właśnie udało nam się ustawić ulubioną witrynę jako stronę startową w przeglądarce Mozilla Firefox.

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: