INTERNETJak zmienić stronę startową w Google Chrome?

Jak zmienić stronę startową w Google Chrome?

Google Chrome to obecnie, obok Internet Explorera, Safari oraz Firefox'a jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Całość zyskała ogromną rzeszę fanów przede wszystkim za sprawą szybkości działania, przejrzystości oraz relatywnie intuicyjnego menu. Niestety nie do wszystkich opcji łatwo jest dotrzeć. Jeśli używacie Google Chrom i chcielibyście zmienić stronę startową na inną, niż ta, która ustawiona jest zaraz po zainstalowaniu (wyszukiwarka Google), a nie wiecie jak to zrobić to polecamy przeczytać poniższy poradnik.

 

Jak zmienić stronę startową w Google Chrome? - zdjęcie

 

Strona startowa w przeglądarce Google Chrome pojawia się zaraz po kliknięciu przycisku oznaczonego jako Strona startowa. Ten możemy dodać do paska narzędzi. Aby to zrobić, należy postępować według poniższej instrukcji.

 

W prawym górnym rogu przeglądarki znajduje się przycisk menu (trzy poziome kreski). Klikamy w niego. Rozwinięte zostanie menu z opcjami. Teraz spośród nich wybieramy Ustawienia.

 

Jak zmienić stronę startową w Google Chrome? - zdjęcie 2

 

Następnie przechodzimy do sekcji Wygląd i tam zaznaczamy pole Pokaż przycisk strony startowej. Kolejna rzecz, którą należy zrobić to przejść do opcji poniżej i kliknąć link Zmień, aby móc wybrać pożądaną stronę startową. Po tej operacji przycisk strony startowej (tzw. Home button) powinien pojawić się po lewej stronie paska adresu w przeglądarce Google Chrome.

 

Jak zmienić stronę startową w Google Chrome? - zdjęcie 3

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: