INTERNETOglądanie filmów w internecie – strony www - Strona z filmami online

Oglądanie filmów w internecie – strony www - Strona z filmami online

W internecie istnieje wiele serwisów oferujących legalny dostęp do bogatej oferty filmowej. Jaki serwis jest warty uwagi? 

 

Oglądanie filmów w internecie – strony www - Strona z filmami online - zdjęcie

 

Po wpisaniu frazy typu Strona z filmami online w wyszukiwarkę pojawią się zarówno nielegalne źródła, udostępniające filmy bez praw autorskich, jak również komercyjne platformy, respektujące prawo. Oto najlepsze strony www z filmami online, z których możesz korzystać bez obaw.

 

VOD TVP

 

W zasobach TVP znajdują się filmy fabularne z okresu PRL-u i nowsze, udostępniane w ramach platformy VOD TVP. Serwis pracuje na platformie Silverlight. Część materiałów jest bezpłatnych, inne wymagają kilkuzłotowej opłaty.

 

 

Strefa VOD

 

Strefa VOD to komercyjna platforma oferująca dostęp do bogatej oferty filmowej. Przeważająca większość jest płatna, ale istnieje również Strefa 0 zł, która pozwala przetestować usługę na darmowych materiałach. Ceny wypożyczenia filmu to od kilku do kilkunastu złotych.

 

Player.pl

 

Player.pl to należący do TVN-u serwis VOD, który wyrósł z TVN Playera. W ofercie serwisu, obok programów i seriali TVN-u, znajdziemy również filmy, które pojawiają sie na antenie telewizji. Oferta jest bogata i zawiera nie tylko stare polskie produkcje, ale również hollywoodzkie i europejskie kino z gwiazdami światowego formatu.

 

Ipla.tv

 

Ipla to polsatowska platforma VOD, w której odnajdziesz darmowe i płatne filmy pojawiające się na kanałach tej telewizji. Materiały można oglądać zarówno za pomocą dedykowanej aplikacji, jak i w przeglądarce.

 

Kinoplex

 

Grupa Agora przygotowała swój serwis VOD, oferujący różnorodne, często mniej znane, filmy fabularne, które można wypożyczyć za kilka złotych. Kinoplex posiada również bazę filmów dostępnych za darmo.

 

Vodeon

 

Vodeon to nieco odmienna usługa VOD, która zamiast oferować polskie i zagraniczne hity sprzed lat, stawia na niszowe produkcje z gatunku anime i horror. Obok tych produkcji, pojawiają się również inne filmy należące do popularnych gatunków (filmy akcji, kryminały), ale siła Vodeonu tkwi w niszowym charakterze i niskiej ceny za wypożyczenie - od 1,23 zł w górę za jeden film.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: