SOFTWAREProgram do odtwarzania muzyki - przegląd

Program do odtwarzania muzyki - przegląd

Oferta aplikacji do odtwarzania muzyki jest niezwykle bogata, więc pomagamy wybrać te najlepsze. 

 

Program do odtwarzania muzyki - przegląd - zdjęcie

 

Jeśli cenisz sobie klasyczną funkcjonalność, jednym z pierwszych wyborów będzie Winamp - kultowy program, który nie na razie rozwijany. Na szczęście ostatnia wersja jest nadal w pełni funkcjonalna. Winamp 5.65 jest dostępny w wersji Lite oraz Full. W pierwszym wypadku plik instalacyjny jest mniejszy, ale program ma nieco mniej funkcji. Jest to propozycja dla użytkowników starszych komputerów lub osób, które będą wykorzystywały program tylko do odtwarzania muzyki. Winamp posiada dużą funkcjonalność dodatkową - wizualizację, wsparcie dla podcastów, mediów streamingowych oraz skórek. 

 

Program do odtwarzania muzyki - przegląd - zdjęcie 2

 

Na przeciwnym biegunie jest Foobar 2000 - w podstawowej wersji, niezwykle prosty odtwarzacz muzyczny, posiadający możliwość odtwarzania przeróżnych plików audio. Program jest w pełni konfigurowalny i można zmienić jego wygląd niemal w dowolny sposób. W internecie znajduje się wiele skórek, które czynią z Foobara program wyglądający nowocześnie. 

 

Program do odtwarzania muzyki - przegląd - zdjęcie 3

 

Nieco mniej popularną aplikacją jest ALSong - klasyczny odtwarzacz muzyczny, w wyglądzie interfejsu zbliżony do Winampa. Program radzi sobie z każdym popularnym formatem muzycznym oraz posiada bogatą bibliotekę tekstów piosenek, które można sprawdzać podczas odtwarzania muzyki.

 

Program do odtwarzania muzyki - przegląd - zdjęcie 4

 

JetAudio to odtwarzacz muzyczny, który kusi swoją funkcjonalnością, ale w przeciwieństwie do wielu konkurentów - nie jest darmowy. Pełna wersja, wyposażona we wszystkie funkcje dekodowania i efekty takie jak BBE kosztuje 29 dolarów. Na szczęście darmowa edycja Basic, posiada pełną funkcjonalność odtwarzacza, więc można ją polecić. Jedynym poważnym minusem może być brak polonizacji.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: