SOFTWAREXbox Game Pass – gry na abonament

Xbox Game Pass – gry na abonament

Kupowanie gier w sklepach, w niektórych przypadkach, staje się coraz mniej opłacalne. Jeśli ktoś planuje tylko od czasu do czasu zagrać w kilka gier, nie ma czasu na wielogodzinne rozgrywki lub po prostu chce sprawdzić, czy dany tytuł faktycznie jest tak dobry, zamiast kupować go za sporą gotówkę, może po prostu skorzystać z abonamentu. Oferta Xbox Game Pass regularnie się powiększa i obecnie obejmuje ponad 100 tytułów.  

 

Wystarczy 40 złotych miesięcznie, aby w ramach usługi Xbox Game Pass otrzymać dostęp do ponad 100 gier. Dotyczy to zarówno użytkowników konsoli Xbox One, jak również komputerów z Windows 10, choć oferta pomiędzy platformami może się różnić.

 

Xbox Game Pass – gry na abonament - zdjęcie

 Xbox Game Pass – gry na abonament - zdjęcie 2

 

W gry będziemy mogli grać do czasu zakończenia wykupionej subskrypcji, lub do momentu, w którym dana gra zostanie usunięta z oferty. Warto pamiętać, że Microsoft obiecało ciągłe zmiany w ofercie, dlatego też na nudę narzekać nie będziemy. Co więcej, jeśli zależy nam na grze jednoosobowej, nie musimy mieć dodatkowo wykupionej usługi Xbox Live Gold.

 

Jeśli chcemy, aby dana gra została z nami na zawsze, a nie tylko w chwili aktywnej usługi Xbox Game Pass, możemy ją kupić na własność z 20-procentowym upustem. A co znajdziemy na liście tytułów?

 

Oprócz starszych i mniej znanych gier, w ofercie pojawią się takie tytuły jak Halo 5 Guardians, Gears of War, PayDay 2, NBA 2K16, Mad Max i wiele innych. Czy 40 złotych miesięcznie to dużo? Jeśli ktoś chce mieć dostęp do wielu, niekoniecznie najnowszych gier, nie ma wiele czasu na granie i w ciągu miesiąca chce sprawdzić wiele tytułów, opłata 40 złotych wydaje się rozsądna.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: