INTERNETBłąd 324 – jak naprawić?

Błąd 324 – jak naprawić?

Błąd 324 jest dość często spotykany wśród użytkowników przeglądarki internetowej Google Chrome. Jakie są jego przyczyny i jak najszybciej się go pozbyć? O tym dowiecie się z dalszej części tekstu. 

 

Błąd 324 – jak naprawić? - zdjęcie

 

Pojawienie się błędu 324 powoduje najczęściej zamknięcie okna aktywnego programu, a system Windows działa topornie i znacznie wolniej reaguje na ruchy myszką oraz sygnały z klawiatury. Całość związana jest z plikiem 324 err_empty_response. Aby naprawić tę usterkę należy postępować według poniższej instrukcji.

Wchodzimy w opcje przeglądarki i tam czyścimy cache oraz cookies. Jeśli to nie pomoże, należy odinstalować przeglądarkę i spróbować zainstalować ją ponownie.

Możemy też spojrzeć do rejestru systemowego i tam usunąć niepotrzebne wpisy. Edycja rejestru wymaga jednak specjalistycznej wiedzy, a usunięcie niektórych wpisów może wiązać się z trwałym uszkodzeniem systemu operacyjnego.

 

W przypadku, gdy powyższe kroki nie zadziałają, istnieją dwie możliwości - albo zwracamy się do specjalisty, który będzie w stanie naprawić ów błąd, albo na nowo instalujemy system operacyjny Windows. Przed ponowną instalacją systemu, pamiętajcie jednak, aby zrobić kopię zapasową plików, które znajdują się na dysku twardym. Po sformatowaniu dysku nie będziecie mieli do nich dostępu.

Autor

Krzysztof
2+2=

Komentarze - Błąd 324 – jak naprawić?

  • ~ Alan Oki

PARTNERZY SERWISU: