GRYJak grać przez internet w Heroes 3?

Jak grać przez internet w Heroes 3?

Heroes of Might and Magic III to dość leciwa gra strategiczna, która dzięki swojej niesamowitej jakości nadal jest niezwykle popularna. Niestety, rozgrywka w trybie multiplayer nie już tak prosta jak kilka lat temu, bowiem usługa sieciowa nie jest już wspierana przed wydawcę. Na szczęście - jest możliwość zagrania przez internet w Heroes 3. Jak to zrobić?

 

By móc cieszyć się z rozgrywek sieciowych, powinieneś sięgnąć po aplikację do tworzenia wirtualnej sieci LAN - może to być Hamachi lub GameRanger (gameranger.com). Ze względu na swoją popularność i łatwe użytkowanie, polecam tę drugą aplikację. 

 

Jak grać przez internet w Heroes 3? - zdjęcie

 

By móc grać w internecie należy pobrać aplikację GameRanger, założyć konto i uruchomić program. Aplikacja sama wykryje gry zainstalowane na komputerze. GameRanger wspiera Heroes of Might & Magic III oraz dodatek Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade.

 

Na liście utworzonych gier możesz znaleźć serwery Heroes of Might & Magic III lub samemu stworzyć lobby i grać ze znajomymi. W tym celu wybierz opcję File - Host Game.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: