MOBILEDarmowe gry dla dzieci na Windows Phone

Darmowe gry dla dzieci na Windows Phone

Urządzenia z systemem Windows Phone umożliwiają zabawę w wiele produkcji przeznaczonych dla dzieci. Jak wybrać te najbardziej odpowiednie gry dla najmłodszych? Poniżej przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem gry dla dzieci na platformy Windows Phone, dostępne do pobrania całkowicie za darmo.

Mou

Mou to jedna z najbardziej wciągających gier dla najmłodszych. Wersja dla Windows Phone jest wzorowana na innej tego typu produkcji o nazwie Pou. Wcielamy się tutaj w postać kartofla, o którego musimy regularnie dbać – jest to współczesna odmiana popularnego w latach 90-tych Tamagotchi. Naszego bohatera należy karmić, myć, podawać mu leki gdy jest chory i przede wszystkim bawić się z nim.

 

Darmowe gry dla dzieci na Windows Phone - zdjęcie
Mou podzielony jest na szereg mini gier – np. jazda na deskorolce i omijanie przeszkód, klon Bejeweled czyli popularnego układania kryształów poziomo lub pionowo czy bronienie strzałów na bramkę. Im więcej zadań wykonamy poprawnie tym więcej bonusów otrzymamy. Ponadto bohater rośnie wraz z postępem gry zyskując coraz więcej punktów doświadczenia. Duża różnorodność mini gier, przyjazny interfejs i grafika to główne zalety Mou.

 

Where's my Water? 2

Where's my Water? 2 to zabawna produkcja dla najmłodszych będąca połączeniem zręcznościówki z grą logiczną. Głównym bohaterem jest aligator Swampy, zaś zadaniem gracza jest doprowadzenie wody do kanałów w których żyje zwierzak. Zabawa podzielona jest na szereg misji, zaś w dalszych etapach trzeba dobrze pomyśleć aby odpowiednio doprowadzić wodę we wskazane miejsce.

 

Darmowe gry dla dzieci na Windows Phone - zdjęcie 2

Where's my Water? 2 podzielony jest na ponad 100 unikalnych misji, dzięki czemu najmłodsi mogą liczyć nie tylko na różnorodność, lecz odpowiednio dostosowany poziom trudności. Na uwagę zasługuje również bajkowa fabuła, która zmotywuje dzieciaki do ukończenia gry. Dodatkowym plusem jest bajkowa oprawa i przyjemna dla ucha muzyka – a wszystko to całkowicie za darmo.

NinjaBoy+

NinjaBoy+ to zabawna gra zręcznościowa dla użytkowników Windows Phone. Wcielamy się w postać młodego wojownika ninja o imieniu Tadeo. Bohater potrafi biegać, skakać oraz atakować napotkanych przeciwników. Intuicyjne sterowanie dotykowe sprawia, że najmłodsi szybko opanują proste zasady rozgrywki.

 

Darmowe gry dla dzieci na Windows Phone - zdjęcie 3

NinjaBoy+ oferuje ponad 50 misji, które wyróżniają się scenerią, klimatem i poziomem trudności. Motywującym do ponownego zaliczania zadań czynnikiem jest system rankingowy. Każdą misję można przejść osiągając maksymalnie 3 gwiazdki, dzięki czemu można odkrywać nowe sposoby zaliczania misji. Gra jest dostępna całkowicie za darmo na platformy z Windows Phone.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: