INTERNETJak na Facebooku sprawdzić, kto oglądał mój profil?

Jak na Facebooku sprawdzić, kto oglądał mój profil?

Co prawda Facebook obecnie nie oferuje opcji sprawdzenia, kto oglądał profil, ale prawdopodobnie już niedługo pojawi się taka opcja. Jeśli jednak ktoś nie chce czekać, istnieje pewien sposób, aby sprawdzić kto oglądał nasz profil.

Aby sprawdzić kto najczęściej odwiedza nasz profil, wystarczy zalogować się na swoje konto na Facebooku, a następnie w dowolnym miejscu kliknąć prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybrać „Pokaż źródło strony”.

Jak na Facebooku sprawdzić, kto oglądał mój profil? - zdjęcie

Następnie w nowym oknie wyszukujemy linijki z formułką: „InitialChatFriendsList”. Aby to zrobić wciskamy kombinację klawiszy Ctrl + F, a następnie w rubrykę wyszukiwania wpisujemy szukaną formułkę. Po chwili zostaniemy przekierowani do odpowiedniego miejsca.

Jak na Facebooku sprawdzić, kto oglądał mój profil? - zdjęcie 2

Za wspomnianą formułką pokaże się lista numerów. Każdy długi numer odpowiada profilowi, który najczęściej odwiedzał nasze konto. Aby sprawdzić, kto to jest, kopiujemy sam numer, a następnie wklejamy go w okno adresu np. https://www.facebook.com/000122348576. Po naciśnięciu klawisza Enter przejdziemy do wyszukiwanego profilu.

Jak na Facebooku sprawdzić, kto oglądał mój profil? - zdjęcie 3

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: