GRYJak podłączyć internet do PSP?

Jak podłączyć internet do PSP?

Podłączenie PSP do internetu daje możliwość pobierania plików z PlayStation Network - gier, dem czy aktualizacji, jak również daje dostęp do rozgrywek multiplayer. 

 

Jak podłączyć internet do PSP? - zdjęcie

Oto model konsoli nieposiadający funkcji WiFI

 

Warto pamiętać, że na rynku znajduje się kilka odmian konsoli, z których nie każdy posiada modułu WiFi. Najnowsza wersja konsoli, zubożona, a przez to tańsza, PSP E100x, znana również jako PSP Street, nie posiada modułu WiFi, więc nie można jej podłączyć do internetu. Dostęp do sklepu PlayStation Store jest możliwy tylko za pomocą komputera PC z odpowiednią aplikacją (Media Go) dającą dostęp do przenoszenia danych na konsolę. 

 

W każdym innym przypadku wystarczy znaleźć się w zasięgu sieci WiFi oraz upewnić się, że WiFi jest włączone. Odbiornik WLAN ma przełącznik na górze konsoli PSP. Teraz należy przenieść się do system i wejść do narzędzi Settings - Network Settings. Teraz wybierz Infrastructure Mode i stwórz nowe połączenie. Przeskanuj okolicę w poszukiwaniu sieci WiFi i dokonaj połączenia podając hasło do sieci (jeśli jest) i metodę szyfrowania. Po podaniu hasła wybierz opcję Easy i zaakceptuj ustawienia. Połączenie może zostać przetestowane. 

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: