MOBILEJaki najlepszy odtwarzacz multimedialny na Androida?

Jaki najlepszy odtwarzacz multimedialny na Androida?

Ilość aplikacji na system operacyjny Google Android jest ogromna, dlatego też wybór odpowiedniej jest bardzo trudny. Zaśmiecanie pamięci przeciętnymi programami nie ma sensu, więc warto sprawdzić, które zasługują na uwagę. Sprawdźmy więc, czy polecany przez wszystkich odtwarzacz multimedialny n7player zasługuje na miejsce w naszym smartfonie.

 

Program n7player charakteryzuje się bardzo wygodnym interfejsem, który pozwala na szybką nawigację po całym katalogu muzycznym lub lokalizacjach, w których przechowujemy swoją ulubioną muzykę. Do największych zalet należy nie tylko wysoka wydajność pracy, ale również dynamiczny korektor dźwięku, który znacząco poprawia jakość odtwarzanych utworów nawet w niskiej jakości. 

 

Jaki najlepszy odtwarzacz multimedialny na Androida? - zdjęcie

 

Warto również wspomnieć o możliwości automatycznego pobierania okładek albumów, esteci natomiast docenią możliwość personalizacji wyglądu za pomocą wielu skórek. Oczywiście swoją muzykę możemy segregować według różnych kryteriów tj. albumy, artyści, gatunki, listy odtwarzania, foldery itp. Wśród najważniejszych formatów, z którymi poradzi sobie n7player jest między innymi mp3, mp4, m4a, mid, flac, aac. 

 

Jaki najlepszy odtwarzacz multimedialny na Androida? - zdjęcie 2

 

Warto również wspomnieć o możliwości edycji tagów dla wspomnianych formatów, jak również funkcji wyłącznika czasowego, co może się przydać np. melomanom, którzy uwielbiają słuchać muzyki przed snem. Po instalacji pojawi się również kilka ciekawych widżetów, zmianie ulegnie również ekran blokady podczas odtwarzania – wyświetli się okładka albumu, zaś w zasobniku pojawi się lista wszystkich utworów w kolejce. 

 

Jaki najlepszy odtwarzacz multimedialny na Androida? - zdjęcie 3

 

Warto pamiętać, że aplikacja co prawda jest darmowa, ale po 14 dniach od instalacji niektóre opcje zostaną wyłączone. Jeśli jednak aplikacja przypadnie komuś do gustu, warto wydać kilka złotych na dopracowane i funkcjonalne rozwiązanie. 

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: