INTERNETJak usunąć konto na Facebooku?

Jak usunąć konto na Facebooku?

Obecnie posiadanie konta na Facebooku stało się niezwykle powszechne i niemal wiąże się z posiadaniem dostępu do Internetu. Oczywiście możemy tam udostępniać różne wydarzenia, zdjęcia, komunikować się ze znajomymi itp. A czy istnieje możliwość całkowitego usunięcia konta? Owszem, choć nie jest to takie proste i natychmiastowe.

 

Opcja pozwalająca na usunięcie konta na Facebooku nie jest łatwo dostępna i aby z niej skorzystać, należy przejść do Działu Pomocy i kliknąć odpowiedni link, po czym zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem do uzupełnienia. To wszystko po to, aby uniknąć przypadkowego usunięcia konta wraz z zapisanymi na nim informacjami, zdjęciami, historią itp.

 

Co więcej, trwałe usunięcie konta na Facebooku nie jest natychmiastowe. Pamiętajmy, że po usunięciu nie będziemy mieć możliwości ponownego aktywowania konta ani pobrania jakichkolwiek danych takich jak zdjęcia, konwersacje, kontakty itp. Warto zatem zrobić kopię zapasową najważniejszych danych jeszcze przed usunięciem. Poza tym konto jest usuwane dopiero po kilku dniach od wypełnienia formularza, dzięki czemu mamy czas na zmianę decyzji.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: