INTERNETJak usunąć konto na Snapchacie?

Jak usunąć konto na Snapchacie?

Snapchat to kolejne medium społecznościowe, które w założeniu ma łączyć ludzi i umożliwiać im pozostawanie w kontakcie. Wiele osób chce wypróbować nowy serwis, choć specyficzna zasada działania nie każdemu przypada do gustu. Jak usunąć konto na Snapchacie?

 

Na początku warto wspomnieć, że usunięcie konta na Snapchacie nie oznacza, że wszystko automatycznie zostaje wykasowane. W pierwszej kolejności konto zostaje zawieszone na 30 dni, zaś wszystkie wiadomości na chacie oraz niewyświetlone treści zostają usunięte. Jeśli zmienimy zdanie, możemy ponownie aktywować konto poprzez ponowne zalogowanie się. Jeśli jednak w ciągu miesiąca od „zawieszenia” konta tego nie zrobimy, konto wraz z profilem zostanie usunięte na stałe.

 

Aby dokonać zawieszenia konta na Snapczacie, należy najpierw zalogować się na swój profil, a następnie przejść do ustawień poprzez kliknięcie w ikonkę kółka zębatego. Następnie wybieramy sekcję „Więcej informacji” i klikamy na opcję „Wsparcie”. W następnym kroku odszukujemy zakładkę „Learning the Basics”, a następnie przechodzimy do „Account Settings”. Tam znajdziemy polecenie „Delete Account”. Po wybraniu tego polecenia aplikacja poprosi nas o ponownie wpisanie hasła. Na koniec wciskamy „Continue”. Po 30 dniach, o ile w międzyczasie nie zalogujemy się na swoje konto, zostanie ono bezpowrotnie usunięte.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: