INTERNETJak wykasować wiadomości i konwersacje z Facebooka

Jak wykasować wiadomości i konwersacje z Facebooka

Konwersacje oraz prywatne wiadomości na różnego rodzaju portalach społecznościowych to obecnie nieodzowna część obcowania w sieci. Niemal każdy, kto tylko posiada profil na Facebooku korzysta z zaimplementowanego tam czatu. Zdarza się, że po pewnym czasie chcielibyśmy usunąć wiadomości lub całe konwersacje z niektórymi z naszych kontaktów. Jak to zrobić? O tym traktuje poniższy poradnik.

 

Jak wykasować wiadomości i konwersacje z Facebooka - zdjęcie

 

Jeżeli z jakichś powodów chcemy usunąć pojedyncze wiadomości lub całe konwersacje na Facebooku musimy wykonać następujące czynności. Na początku logujemy się do własnego konta na FB. Po zalogowaniu przechodzimy do zakładki WIADOMOŚCI (lewa, górna część ekranu).

 

Jak wykasować wiadomości i konwersacje z Facebooka - zdjęcie 2

 

Następnie odnajdujemy interesującą nas konwersację z daną osobą. Kiedy już znaleźliśmy wiadomości do usunięcia musimy przejść do menu DZIAŁANIA (zaznaczone na grafice).

 

Jak wykasować wiadomości i konwersacje z Facebooka - zdjęcie 3

 

Klikamy w przycisk, by rozwinąć menu. Z szeregu dostępnych opcji wybieramy USUŃ KONWERSACJĘ jeśli chcemy od razu usunąć wszystkie wiadomości, jakie kiedykolwiek wymieniliśmy z daną osobą lub USUŃ WIADOMOŚCI, w przypadku gdy chcemy usunąć tylko wybrane wiadomości.

 

Jak wykasować wiadomości i konwersacje z Facebooka - zdjęcie 4

 

Przed usunięciem zostaniemy jeszcze powiadomieni odpowiednim komunikatem, że naszej akcji nie możemy odwrócić i wszystkie zaznaczone wiadomość zostaną trwale skasowane.

Autor

Krzysztof
2+2=

Komentarze - Jak wykasować wiadomości i konwersacje z Facebooka

  • ~ Szymon Ja nie tylko takie wiadomości usuwam na FB. Ale czasami dochodzi do usunięcia konta Facebook. A jak to uczynić, wyjaśniam tutaj www.jaksierozwijac.pl/jak-usunac-fb/
  • ~ Anonim Bzdura! Wiadomości można usunąć tylko z naszej skrzynki, a naprawdę one wciąż są - w skrzynce odbiorcy.

PARTNERZY SERWISU: