GRYThe Crew - nowa gra wyścigowa na polskim rynku

The Crew - nowa gra wyścigowa na polskim rynku

W sklepach pojawiała się gra The Crew, stworzona przez Ivory Tower, twórców serii Test Drive Unlimited. Produkcja wyróżnia się otwartym światem i nastawieniem na rozgrywkę wieloosobową. 

 

The Crew - nowa gra wyścigowa na polskim rynku - zdjęcie

 

Twórcy The Crew odwzorowali część Ameryki Północnej, dając możliwość przejechania od jednego wybrzeża do drugiego. Gracz może wystartować w Seattle, by po godzinie jazdy pojawić się w Nowym Jorku. Świat gry to ogromna przestrzeń, która mieści nie tylko Ciebie i ruch drogowy, ale również tysiące graczy, których mijasz, a gdy chcesz - wchodzisz z nimi w interakcję. W The Crew gracze mogą tworzyć społeczności, wspólnie podróżować po świecie, uczestniczyć w pojedynkach sieciowych lub łączyć się w kluby miłośników danych marek. Gra została zbudowana w taki sposób, byś nigdy nie jeździł po ulicach sam. 

 

The Crew - samochody

 

The Crew - nowa gra wyścigowa na polskim rynku - zdjęcie 2

 

W różnych miastach będziesz mógł odnaleźć samochody dostępne do kupienia. Pieniądze możesz wydać na nowe auta sportowe takie jak Ford Mustang GT z 2015 roku czy VW Golfa GTI. Nie brakuje również klasyków z lat 60-tych czy 70-tych.  Całość dopełniają pickupy i samochody sportowe produkowane w Europie i Japonii.  Na samym szczycie są kosztujące krocie supersamochody:  Mercedes-Benz SLS AMG, Lamborghini Aventador LP700 czy Pagani Huayra. Najdroższym samochodem w The Crew jest Koenigsegg Agera R. 

 

The Crew Season Pass

 

Liczba pojazdów będzie powiększana w kolejnych miesiącach, bowiem twórcy udostępnili listę dodatków DLC, które pojawią się na rynku. Będzie to:

-The Raid Car Pack

-The Speed Car Pack

-The Vintage Car Pack

-The Extreme Car Pack

 

The Crew - nowa gra wyścigowa na polskim rynku - zdjęcie 3

 

Łącznie można spodziewać się 12 nowych samochodów różnych kategorii: od klasyków po ekstremalne samochody sportowe. Będą to m.in. Ferrari 458 Speciale, Chevrolet Corvette C3 czy McLaren F1. 

 

Dodatkowe samochody można dokupić oddzielnie lub wydać pieniądze na The Crew Season Pass, dający dostęp do wszystkich dodatków, które pojawią się w najbliższym czasie. 

 

Wymagania sprzętowe The Crew

 

Mimo, że The Crew nie ma oszałamiającej oprawy graficznej, to ze względu na ogrom świata gry, wymagania sprzętowe produkcji nie są niskie. Do uruchomienia potrzebny jest sprzęt klasy Intel Core2 Quad Q9300, 4 GB pamięci RAM i karta graficzna klasy  NVIDIA GeForce GTX260 lub AMD Radeon HD4870 obsługującą technologię Pixel Shader 4.0.

 

The Crew - nowa gra wyścigowa na polskim rynku - zdjęcie 4

 

The Crew możesz kupić w wersji na PC i konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4. Gra jest oferowana w wersji pudełkowej oraz cyfrowej. W przypadku wersji PC, w obu wypadkach, gra wymaga konta w usłudze uPlay, o której pisaliśmy już w artykule czym jest uPlay?

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: