MOBILEDarmowe gry 3d na iPhone

Darmowe gry 3d na iPhone

Szukasz dobrej gry na iPhone, która wyróżnia się trójwymiarową oprawą graficzną, a ponadto dostępna jest za darmo? Wybór tego typu produkji jest szeroki, jednak nie wszystkie potrafią wciągnąć na dłużej. W tym poradniku przedstawiamy najciekawsze darmowe gry 3d na iPhone.

Dino Hunter: Deadly Shores


Dino Hunter: Deadly Shores to darmowa strzelanina z gatunku FPS, charakteryzująca się dopracowanym trójwymiarowym środowiskiem. Gra utrzymana jest w klimacie polowania na dinozaury. Wcielamy się w postać kłusownika, który musi przemierzać rozmaite lokacje w celu wytropienia, a następnie wyeliminowania kolejnych przedstawicieli wymarłego gatunku.

 

Darmowe gry 3d na iPhone - zdjęcie

Dino Hunter: Deadly Shores podzielona jest na wiele zróżnicowanych misji. Mamy tu dostęp do wielu broni, dopracowaną oprawę graficzną, klimatyczną ścieżkę dźwiękową oraz intuicyjne sterowanie dotykowe. Na uwagę zasługuje również sporych rozmiarów świat 3d, który pozwala lepiej wczuć się w klimat polowań.

iSniper 3d Arctic Warfare

iSniper 3d Arctic Warfare to kolejna w naszym zestawieniu strzelanina z widokiem FPP, która posiada rozbudowane trójwymiarowe środowisko. Tym razem wcielamy się w postać elitarnego snajpera, który musi jak najdłużej pozostać w ukryciu i eliminować kolejne cele. Mamy tu dostęp do wielu broni i celów, których przyjdzie nam wyeliminować.

 

Darmowe gry 3d na iPhone - zdjęcie 2

iSniper 3d Arctic Warfare przenosi nas do arktycznych terenów i ukrytych baz wojskowych, co dodatkowo potęguje klimat tej produkcji. Należy wyróżnić także oprawę graficzną, dźwięk oraz szereg dostępnych misji. Nie zapomniano również o wciągającym trybie fabularnym, który wystarczy na kilka godzin emocjonującej zabawy.

Frontline Commando

Frontline Commando to kolejna strzelanina z pięknym i dopracowanym środowiskiem 3d. Tym razem akcja zaprezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby. Jako komandos jednostek specjalnych, musimy powstrzymać złego dyktatora oraz zaprowadzić pokój na świecie. Do wyboru mamy szereg misji fabularnych oraz zróżnicowane środowiska. Będziemy walczyć z zastępem przeciwników, chować się za barykadami oraz umiejętnie likwidować wrogów.

 

Darmowe gry 3d na iPhone - zdjęcie 3

Frontline Commando cechuje się zaawansowaną grafiką, porównywalną jakością do tytułów z konsol nowej generacji. Ponadto dużą uwagę twórcy przywiązali do zaawansowanej fizyki, precyzyjnego sterowania dotykowego oraz efektów wizualnych. Rozgrywka ucieszy każdego miłośnika gier w środowisku 3d i jest dostępna do pobrania za darmo.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: