GRYFIFA 18 - znamy datę premiery i nie tylko...

FIFA 18 - znamy datę premiery i nie tylko...

Niedawno swoją oficjalną zapowiedź miała nowa FIFA 18. Na temat najnowszej odsłony wiemy co prawda niewiele, ale jak to zwykle bywa, rok w rok gra spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Ostatnia, obecnie panująca odsłona spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Jak to zwykle bywa, kolejna część ma być jeszcze lepsza.

 

Obiecanki cacanki… ale twórcy gry doskonale wiedzą, że odgrzewany kotlet po prostu nie przejdzie, a gracze na takie oszustwa są mocno wyczuleni. Co prawda trudno zmienić w diametralny sposób grę, która się graczom podoba, ale z roku na rok FIFA wydaje się lepsza. Czasami drobna zmiana może zaważyć na sukcesie bądź… porażce. Jedno jest pewne – EA musi się postarać, aby gracze znów sięgnęli po jej produkt.

 

FIFA 18 - znamy datę premiery i nie tylko... - zdjęcie

 

 

Obecnie wiadomo, że tytuł ukaże się 29 września na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3 oraz Xbox 360 i na PC-tach. Twarzą nowej odsłony został sam Cristiano Ronaldo. Swoją drogą wygrana Realu Madryt, Ronaldo królem strzelców i zaraz potem zapowiedź FIFY 18 z Ronaldo w roli głównej – idealny zbieg okoliczności.

 

 

Na razie nie znamy szczegółów dotyczących zmian. Wiemy natomiast, że pojawi się lubiany tryb kampanii fabularnej. Mamy jedynie nadzieję, że będzie on bardziej rozbudowany. Ciekawa byłaby możliwość połączenia fabuły z własnoręcznie stworzonym zawodnikiem. Kto wie, może EA posłucha tej rady...?

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: