SOFTWAREJak dodać Windows Movie Maker do Windows 7?

Jak dodać Windows Movie Maker do Windows 7?

Windows Movie Maker to program służący do tworzenia oraz edycji filmów. Dzięki niemu możemy stworzyć film wakacyjny, wideo relacje z imprezy czy spróbować sił jako początkujący reżyser. Niestety Windows 7 pozbawiony został tej przydatnej aplikacji. Jeśli posiadacie tę wersję systemu operacyjnego firmy Microsoft i chcielibyście korzystać z Windows Movie Maker, to polecamy lekturę dalszej części poradnika.

 

Jak dodać Windows Movie Maker do Windows 7? - zdjęcie

 

Na początku należy pobrać i uruchomić instalator Windows Live Essentials. Dzięki niemu możliwe będzie dodanie Windows Movie Maker do systemu Windows 7. Po uruchomieniu instalatora klikamy w opcję: Wybierz programy, które chcesz zainstalować. Pozwala ona zdecydować nam, które komponenty chcemy mieć na naszym dysku.

 

Jak dodać Windows Movie Maker do Windows 7? - zdjęcie 2

 

Teraz zaznaczamy opcję Galeria fotografii i program Movie Maker. Pozostało już tylko kliknąć w przycisk Zainstaluj. Proces instalacji rozpocznie się automatycznie i może potrwać kilka minut. Po zakończeniu instalacji klikamy w przycisk Zamknij.

 

Jak dodać Windows Movie Maker do Windows 7? - zdjęcie 3

 

Od tej chwili możemy korzystać ze wszystkich możliwości programu Windows Movie Maker. Ten znajdziemy zaś po wybraniu menu Start > Wszystkie programy.

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: