GRYJak grać przez internet w Twierdzę Krzyżowiec?

Jak grać przez internet w Twierdzę Krzyżowiec?

Twierdza Krzyżowiec to jeden z najbardziej znanych klasycznych RTS-ów oferujących rozbudowaną mechanikę rozgrywki. Gra oferuje wymagający gameplay świetnie sprawdzający się w rozgrywkach sieciowych.

 

Jak grać przez internet w Twierdzę Krzyżowiec? - zdjęcie

 

Model rozgrywki multiplayer w jest dostępny w grze standardowo, bez dodatkowych modów czy rozszerzeń. Wystarczy wejść do opcji online by rozpocząć zabawę. Będzie to szczególnie łatwe jeśli posiadamy grę w wersji na Steam - wówczas gra znajdzie bez problemu serwery. Jeśli masz problem z połączeniem się w serwerami (np. dlatego, że posiadasz premierową wersję gry, bez wsparcia dla Steam), możesz wykorzystać zewnętrzne aplikacje. 

 

Warto skorzystać z aplikacji tworzących sieć LAN. Są to m.in. Hamachi, Lan Bridger czy Game Ranger. Niegdyś szczególnie popularna była pierwsza aplikacja, ale Game Ranger jest ciekawą alternatywą, dającą dostęp do trybu multiplayer w ponad 700 grach, w tym w Twierdzy Krzyżowiec (również w wersji demo), jak również w Stronghold: Crusader Extreme i innych grach w serii. Wystarczy pobrać aplikację, założyć konto, wybrać grę, w jaką chcemy zagrać i gotowe!

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: