SOFTWAREMicrosoft Office 2016 Preview już dostępny!

Microsoft Office 2016 Preview już dostępny!

Nie da się ukryć, że Microsoft Office to najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie. Co prawda nie jest on darmowy, ale praktycznie na kazdym komputeraze możemy znaleźć choćby testową wersję. Ostatnio do sieci trafiła wersja Preview najnowszej odsłony pakietu Microsoft Office 2016. Co noweo oferuje?

 

Microsoft Office 2016 Preview to najnowsza, testowa wersja najpopularniejszego pakietu biurowego dostępnego na komputery z systemem operacyjnym Microsoft Windows. W skład pakietu wchodzi wiele narzędzi, które przydadzą się zarówno w domu, jak i w firmie, a mowa tu o edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym, narzędziach do tworzenia prezentacji itp. 

 

Dla wielu użytkowników pakiet Microsoft Office to obowiązkowe wyposażenie każdego komputera bez znaczenia, czy służy on do pracy, czy też codziennych czynności tj. przeglądanie internetu, wykonywanie prac domowych itp. W skład pakietu wchodzą różne narzędzia, dzięki którym możliwe jest zarówno napisanie pracy dyplomowej, pilnowanie domowego budżetu, tworzenie kalendarzy czy prezentacji. Co więcej, najnowsza odsłona 2016 coraz lepiej wspiera funkcje dotykowe, zaś wbudowana synchronizacja z chmurą OneDrive pozwala zapisywać dokumenty w sieci, dzięki czemu mamy do nich dostęp z każdego miejsca na świecie i dowolnego urządzenia. 

 

Microsoft Office 2016 Preview  już dostępny! - zdjęcie

 

W skład pakietu Microsoft Office 2016 Preview wchodzą takie elementy, jak Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft OneNote, Microsoft Outlook, Microsoft Access oraz Microsoft Publisher. W najnowszej odsłonie pojawiło się wiele ciekawych usprawnień. Mowa między innymi o intuicyjnej wyszukiwarce Tell Me, która podpowie jakiego polecenia użyć, pisząc co chcemy zrobić, Insights, które wyszukuje kontekstowej informacji z Sieci dla wskazanych fragmentów treści, oraz Clutter, zarządzający filtrowaniem i porządkowaniem skrzynki odbiorczej Outlooka na podstawie obserwowanych skłonności użytkownika.

 

Co ciekawe, nowy Microsoft Office 2016 Preview może być również narzędziem dla analityków, którzy docenią automatyczne tworzenie prognoz z dostępnych ciągów danych. Oprócz tego na uwagę zasługuje intuicyjne łączenie i kształtowanie źródeł danych. Ulepszono także tabele przestawne, które były morą początkujących użytkowników. Teraz możemy budować modele danych, automatycznie grupować dane oraz analizować je dzięki intuicyjnym narzędziom. Administratorzy powinni zwrócić uwagę na nowe mechanizmy bezpieczeństwa i kontroli pracy. Oprócz tego mogą swobodnie zarządzać ruchem sieciowym i łatwiej synchronizować instalację łatek dla pakietu Office.

 

Należy pamiętać, że Microsoft Office 2016 Preview to testowa wersja programu, która pozwala na korzystanie z pakietu przez 180 dni. Aby go aktywować, należy wpisać klucz: NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG.

 

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: