MOBILEProgram do karaoke

Program do karaoke

Jedni uwielbiają słuchać muzykę, inni zaś śpiewać, dlatego warto wyposażyć się w odpowiedni program, który pogodzi obie te potrzeby. Sprawdźmy więc, jaki program do karaoke wybrać, aby świetnie bawić się zarówno z przyjaciółmi, jak i samotnie w zaciszy własnego pokoju.

Jeśli poszukujemy prostej w obsłudze i co najważniejsze, darmowej aplikacji, które zapewni nam długie godziny świetnej zabawy z ulubionymi piosenkami, warto zainteresować się programem KaraFun. To oczywiście w pełni darmowa aplikacja stworzona w głównej mierze dla fanów karaoke zarówno tych zaawansowanych, jak i początkujących, którzy dopiero stawiają „pierwsze kroki” w śpiewaniu.

Program KaraFun zapewnia dostęp do rozbudowanego odtwarzacza plików karaoke, który oprócz domyślnego formatu KFN, doskonale radzi sobie również, m.in. z KAR, CDG, KOK, LRC, MP3, OGG, MID, AVI oraz MPEG. Program zapewnia między innymi obsługę dwóch urządzeń wyjściowych, dzięki czemu wybrany utwór może być odtwarzany zarówno na ekranie komputera, jak i na np. projektorze, co może się sprawdzić podczas dużych przyjęć w gronie kilkunastu znajomych lub rodziny. Ponadto program oferuje specjalny tryb treningowy dla początkujących adeptów karaoke.

Program do karaoke - zdjęcie

Co ciekawe, program KaraFun wykorzystuje technologię DirectX do generowania grafiki trójwymiarowej podczas zabawy. Użytkownik może również wykorzystać liczne opcje edytorskie i dodać do własnego utworu różne efekty, np. echo. Program umożliwia tworzenie rozbudowanych playlist z utworami karaoke, a także zapisywanie ustawień, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na ciągłą kontrolę programu – wystarczy włączyć raz i cieszyć się dobrą zabawą przez wiele godzin. Program jest bardzo prosty w obsłudze, zaś polski interfejs pomoże nawet początkującym użytkownikom w ustawieniu wszystkich opcji.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: