MOBILEProgram do karaoke

Program do karaoke

Jedni uwielbiają słuchać muzykę, inni zaś śpiewać, dlatego warto wyposażyć się w odpowiedni program, który pogodzi obie te potrzeby. Sprawdźmy więc, jaki program do karaoke wybrać, aby świetnie bawić się zarówno z przyjaciółmi, jak i samotnie w zaciszy własnego pokoju.

Jeśli poszukujemy prostej w obsłudze i co najważniejsze, darmowej aplikacji, które zapewni nam długie godziny świetnej zabawy z ulubionymi piosenkami, warto zainteresować się programem KaraFun. To oczywiście w pełni darmowa aplikacja stworzona w głównej mierze dla fanów karaoke zarówno tych zaawansowanych, jak i początkujących, którzy dopiero stawiają „pierwsze kroki” w śpiewaniu.

Program KaraFun zapewnia dostęp do rozbudowanego odtwarzacza plików karaoke, który oprócz domyślnego formatu KFN, doskonale radzi sobie również, m.in. z KAR, CDG, KOK, LRC, MP3, OGG, MID, AVI oraz MPEG. Program zapewnia między innymi obsługę dwóch urządzeń wyjściowych, dzięki czemu wybrany utwór może być odtwarzany zarówno na ekranie komputera, jak i na np. projektorze, co może się sprawdzić podczas dużych przyjęć w gronie kilkunastu znajomych lub rodziny. Ponadto program oferuje specjalny tryb treningowy dla początkujących adeptów karaoke.Co ciekawe, program KaraFun wykorzystuje technologię DirectX do generowania grafiki trójwymiarowej podczas zabawy. Użytkownik może również wykorzystać liczne opcje edytorskie i dodać do własnego utworu różne efekty, np. echo. Program umożliwia tworzenie rozbudowanych playlist z utworami karaoke, a także zapisywanie ustawień, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na ciągłą kontrolę programu – wystarczy włączyć raz i cieszyć się dobrą zabawą przez wiele godzin. Program jest bardzo prosty w obsłudze, zaś polski interfejs pomoże nawet początkującym użytkownikom w ustawieniu wszystkich opcji.

2+2=