MOBILEProgram do wystawiania faktur

Program do wystawiania faktur

W firmach handlowo-usługowych w dowolnym segmencie rynku i o dowolnym profilu działalności pojawiają się faktury. Niekiedy ich ilość jest znikoma i ogranicza się do kilku tygodniowo – wtedy ich wystawianie można wykonać ręcznie i nie przysporzy to większego problemu. Niestety jeśli firma się rozrasta, rośnie również liczba faktur, a wtedy jedna osoba wykonując cała pracę ręcznie może po prostu sobie nie poradzić. Na szczęście jest rozwiązanie tego problemu.

Wystawiając kilkadziesiąt faktur dziennie można się pomylić – to ludzkie. Niestety w większości przypadków pomyłka może stworzyć ogromne problemy. Problemów, a jednocześnie pomyłek można uniknąć po zainstalowania odpowiedniego programu do faktur, który znacznie ułatwi i przyspieszy pracę eliminując jednocześnie większość drobnych pomyłek i błędów. Co więcej, taki program pozwala przechowywać faktury w formie elektronicznej na wielu nośnikach danych – płyty CD/DVD/Blu-ray, pamięci przenośne i dyski USB, dyski wirtualne, serwery etc. A jaki program wybrać na początek?

Nie każdy od razu potrzebuje zaawansowanego i drogiego programu do wystawiania faktur, więc na początek warto zainteresować się darmową alternatywą, na przykład Faktura by Marcio. To niewielki, w pełni darmowy, bardzo zaawansowany choć prosty w obsłudze program, za pomocą którego stworzymy praktycznie dowolne rodzaje faktur. Oprócz tego program posiada ogromną liczbę funkcji niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej co znacznie rozszerza jego właściwości i sprawia, że pasuje do wielu firm o różnych profilach działalności.

Program do wystawiania faktur - zdjęcie

Program Faktura by Marcio jest ciągle rozwijany, dzięki czemu w najnowszej jego wersji dodano wiele ciekawych rozwiązań. Na uwagę zasługuje między innymi możliwość kopiowania danych zaznaczonego wiersza - PPM > Kopiuj zaznaczony wiersz oraz funkcję ręcznej numeracji. Oprócz tego twórcy programu dodali podświetlenie wiersza, na którym jest kursor oraz funkcję tworzenia faktury sprzedaży na bazie faktury pro forma. Program ten to idealne rozwiązanie dla firm, które rozpoczynają swoją działalność i chcą powoli wdrażać elektroniczne rozwiązania.

Autor

Kamil
2+2=

Komentarze - Program do wystawiania faktur

  • ~ Tomasz Program bardzo przyjemny, funkcjonalny, łatwy w obsłudze, dobry kontakt z obsługą techniczną, polecam :)
  • ~ Tomasz Prosty i bardzo przyjemny w obsłudze. Polecam wszystkim bez wahania!

PARTNERZY SERWISU: