RTVTV Box - co to takiego?

TV Box - co to takiego?

Obecnie na każdym kroku słyszy się o telewizorach z systemem Smart TV, czyli Android TV, Tizen OS czy też webOS. Dla wielu osób te pojęcia są obce i niewiele mówią, ale wystarczy choć trochę zgłębić temat by poznać ogromne zalety tego rozwiązania. Czy można je zaadoptować do starszego telewizora? Owszem, dzięki TV Box.

 

Posiadając starszy telewizor pozbawiony jakiegokolwiek systemu Smart TV, a co za tym idzie, dostępu do Internetu, nie trzeba od razu rezygnować z funkcjonalności tego rozwiązania. Wystarczy dobrej jakości TV Box, aby nawet stary telewizor zyskał mnóstwo nowych funkcji i możliwości.

 

TV Box to nic innego jak zewnętrzne urządzenie wyposażone najczęściej w system Android TV lub jego odmianę. Wystarczy podłączyć go do telewizora za pośrednictwem kabla HDMI lub przejściówki, następnie podłączyć TV Box do Internetu i odpowiednio skonfigurować, aby uzyskać dostęp do ogromnej ilości opcji, możliwości, ciekawych funkcji i rozrywki.

 

Za pomocą TV Box’a możemy przeglądać internet na ekranie telewizora, korzystać z portali społecznościowych, grać w gry oraz oglądać filmy zarówno w serwisach filmowych, VOD, jak również te zapisane na pamięci zewnętrznej (pendrive, smartfon, dysk twardy itp.), serwerze domowym itp. Zaawansowane modele są w stanie łączyć się z urządzeniami mobilnymi, a następnie wyświetlać ekran lub zawartość pamięci wewnętrznej na ekranie.

Autor

Kamil
2+2=

Komentarze - TV Box - co to takiego?

  • ~ Af45 fajny artykuł. Dzieki

PARTNERZY SERWISU: