GRYZarabianie pieniędzy na grach - Rynek społeczności Steam

Zarabianie pieniędzy na grach - Rynek społeczności Steam

Steam to miejsce, w który z łatwością wydaje się pieniądze – ogromna oferta, ciągłe promocje – to zachęca do sięgania do portfela, jednak od niedawana jest możliwe zarobienie całkiem przyzwoitych pieniędzy. Wszystko za sprawą Rynku społeczności Steam. Jak to zrobić? Już wyjaśniamy. 

 

Zarabianie pieniędzy na grach - Rynek społeczności Steam - zdjęcie

 

By móc cokolwiek sprzedać na Steam, konieczna jest chociaż jedna płatność zrealizowana w serwisie. Jeśli nasze gry były zewnętrznie aktywowane (przez menu Gry – Aktywuj produkt na Steam), system nie uznaje tego jako spełnienie warunku. Musisz dokonać płatności – możesz kupić grę z przeceny lub jakiś przedmiot. Najtaniej wyjdą przedmioty do Team Fortress 2.

 

Zarabianie pieniędzy na grach - Rynek społeczności Steam - zdjęcie 2

 

Gdy weryfikację danych na Steam mamy już za sobą, po upłynięciu okresu przejściowego, możemy zacząć zarabiać na graniu. Wiele gier dostępnych na Steam generuje karty kolekcjonerskie Steam, które można zbierać i zamieniać na nagrody. Jeśli nie interesują Cię dodatki, rabaty i zwiększanie poziomu konta, możesz je sprzedać. Wystarczy przejść do ekwipunku o wybrać opcję sprzedaży. Warto dostosować cenę do aktualnych trendów i czekać na kupca. Podobnie sprawa wygląda ze sprzedażą przedmiotów, które odblokowujemy w grach. Możemy sprzedawać wirtualne przedmioty z DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive i Team Fortress 2, Warframe i Path of Exile. Najwięcej przedmiotów i najlepsze ceny osiągniemy na przedmiotach z pierwszych trzech gier. 

 

Zarabianie pieniędzy na grach - Rynek społeczności Steam - zdjęcie 3

 

Ile można zarobić? Podstawowe przedmioty, które pojawiają się dość często w grach wycenione są na kilkanaście do kilkudziesięciu eurocentów, jednak jeśli mamy sporo szczęścia, możemy odblokować znacznie bardziej wartościowe przedmioty. Najdroższe produkty dostępne na Rynku społeczności Steam kosztują kilkaset euro i co ciekawe: znajdują się nabywcy, którzy chcą zapłacić takie pieniądze np. na elitarne noże w Counter-Strike: Global Offensive.

Autor

Michał
2+2=

Komentarze - Zarabianie pieniędzy na grach - Rynek społeczności Steam

  • ~ troliński niestety nie można wymieniać na prawdziwe pieniądze, ale można kupować wszystkie gry ze sklepu steam za te pieniądze, a zaoszczędzone można wydać na cokolwiek:)
  • ~ Przemek Ja mam takie pytanie czy te pieniądze można w jakiś sposób wypłacić i mieć je w realu?

PARTNERZY SERWISU: