GRYZarabianie pieniędzy na grach - Rynek społeczności Steam

Zarabianie pieniędzy na grach - Rynek społeczności Steam

Steam to miejsce, w który z łatwością wydaje się pieniądze – ogromna oferta, ciągłe promocje – to zachęca do sięgania do portfela, jednak od niedawana jest możliwe zarobienie całkiem przyzwoitych pieniędzy. Wszystko za sprawą Rynku społeczności Steam. Jak to zrobić? Już wyjaśniamy. 

 

 

By móc cokolwiek sprzedać na Steam, konieczna jest chociaż jedna płatność zrealizowana w serwisie. Jeśli nasze gry były zewnętrznie aktywowane (przez menu Gry – Aktywuj produkt na Steam), system nie uznaje tego jako spełnienie warunku. Musisz dokonać płatności – możesz kupić grę z przeceny lub jakiś przedmiot. Najtaniej wyjdą przedmioty do Team Fortress 2.

 

 

Gdy weryfikację danych na Steam mamy już za sobą, po upłynięciu okresu przejściowego, możemy zacząć zarabiać na graniu. Wiele gier dostępnych na Steam generuje karty kolekcjonerskie Steam, które można zbierać i zamieniać na nagrody. Jeśli nie interesują Cię dodatki, rabaty i zwiększanie poziomu konta, możesz je sprzedać. Wystarczy przejść do ekwipunku o wybrać opcję sprzedaży. Warto dostosować cenę do aktualnych trendów i czekać na kupca. Podobnie sprawa wygląda ze sprzedażą przedmiotów, które odblokowujemy w grach. Możemy sprzedawać wirtualne przedmioty z DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive i Team Fortress 2, Warframe i Path of Exile. Najwięcej przedmiotów i najlepsze ceny osiągniemy na przedmiotach z pierwszych trzech gier. 

 

 

Ile można zarobić? Podstawowe przedmioty, które pojawiają się dość często w grach wycenione są na kilkanaście do kilkudziesięciu eurocentów, jednak jeśli mamy sporo szczęścia, możemy odblokować znacznie bardziej wartościowe przedmioty. Najdroższe produkty dostępne na Rynku społeczności Steam kosztują kilkaset euro i co ciekawe: znajdują się nabywcy, którzy chcą zapłacić takie pieniądze np. na elitarne noże w Counter-Strike: Global Offensive.

2+2=
WSZYSTKIE KOMENTARZE
  • ~ troliński niestety nie można wymieniać na prawdziwe pieniądze, ale można kupować wszystkie gry ze sklepu steam za te pieniądze, a zaoszczędzone można wydać na cokolwiek:)
  • ~ Przemek Ja mam takie pytanie czy te pieniądze można w jakiś sposób wypłacić i mieć je w realu?