GRYCo to są trainery do gier?

Co to są trainery do gier?

Trainery do gier to propozycja dla osób, które chcą ułatwić sobie rozgrywkę w grze komputerowej. Istnieją tysiące narzędzi dedykowanych określonym produkcjom, które pozwalają zwiększyć liczbę pieniędzy na koncie, amunicję czy zamrozić upływający czas podczas misji.

 

Co to są trainery do gier? - zdjęcie

 


Trainery są dostępne w formie małych aplikacji, których wielkość nie przekracza najczęściej 0,5 MB. Mimo swoich rozmiarów, mogą one kompleksowo wpływać na grę komputerową, zaburzając zasady rozgrywki.
Korzystanie z trainerów jest niezwykle proste – wystarczy uruchomić program i sprawdzić listę funkcji. Następnie włączamy grę, a konkretne ułatwienia włączamy przyciskając na klawiaturze odpowiednie przyciski, które najczęściej znajdują się w zakresie F1 – F12. Pod F10 może kryć się nieśmiertelność, pod F5 dodanie 100 tys. dolarów do konta itd. Trainery działają więc na podobnej zasadzie co kody, z tą różnicą, że modyfikacja gry jest wywoływana przez zewnętrzną aplikację.


Trainery w grach dla pojedynczego gracza są niegroźne – dostosowują rozgrywkę do wymagań gracza. Problem zaczyna się wtedy, gdy użytkownicy starają się wykorzystać ułatwienia podczas gier w trybie wieloosobowym. Z takimi przypadkami twórcy walczą.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: