MOBILEDarmowe gry przygodowe na iPhone

Darmowe gry przygodowe na iPhone

Szukasz dobrej, a przy tym darmowej gry przygodowej na iPhone'a? Na rynku jest szerokich wybór tytułów z tego gatunku. Jakie zatem wybrać? Przedstawiamy najciekawsze darmowe gry przygodowe na iPhone, które powinny zapewnić zabawę na wiele godzin.

Zombies Ate My Friends

Zombies Ate My Friends to połączenie gatunków przygodówki point n'cliki z RPG. Wcielamy się w postać jednego z nielicznych ocalałych mieszkańców miasteczka Festervill przed inwazją zombie. Naszym celem jest przeżyć i jednocześnie pomagać przetrwać ocalałym postaciom. Na uwagę zasługuje ręcznie rysowana grafika, klimatyczny soundtrack oraz system gry.

 

Darmowe gry przygodowe na iPhone  - zdjęcie

Zombies Ate My Friends daje możliwość zwiedzenia zróżnicowanych lokacji, m.in. posterunek policji, restaurację czy apartamenty. Na uwagę zasługuje system walki. W momencie, gdy napotkamy zombie, zostajemy przeniesieni na osobny ekran, gdzie rozpoczyna się walka. Do wyboru mamy możliwość ataku, ucieczki lub używania dodatkowych przedmiotów. Niecodzienny klimat produkcji oraz ciekawa fabuła to elementy, które zapewnią zabawę na długo.

Back to the Future: The Game

 

Back to the Future: The Game to bardzo rozbudowana gra przygodowa point n'click. Tytuł jest rozwinięciem fabuły znanej z kultowej trylogii filmowej Powrót do Przyszłości. W przeciwieństwie do filmu, twórcy postanowili stworzyć alternatywną historię, przenosząc głównych bohaterów – Martiego McFly i doktora Browna – do nieodwiedzanych wcześniej okresów historycznych.

 

Darmowe gry przygodowe na iPhone  - zdjęcie 2

Back to the Future: The Game cechuje się – podobnie jak filmowa trylogia – rewelacyjną fabułą i klimatem. Warto dodać, że twórcy zatrudnili znanych aktorów do podkładania głosów, aby jeszcze bardziej oddać atmosferę filmów. Sterujemy Martim, który oprócz odwiedzania zróżnicowanych lokacji, musi zbierać rozmaite przedmioty, które posłużą do rozwiązywania zagadek. Gra podzielona jest na epizody, z czego pierwszy dostępny jest całkowicie za darmo.

Walking Dead: The Game


Walking Dead: The Game, to kolejna obok Back to the Future przygodówka point n'click autorstwa Telltales Games. Tym razem omawiana produkcja nawiązuje do popularnego komiksu oraz serialu The Walking Dead. Głównym bohaterem jest Lee Everett, którego zadaniem jest rozwiązać zagadkę skrywającą przyczyny pojawienia się zombie na ulicach. Jest to zatem alternatywna historii, która jednak doskonale wpasowała się w uniwersum.

 

Darmowe gry przygodowe na iPhone  - zdjęcie 3
Walking Dead: The Game cechuje się oryginalną i rozbudowaną fabułą, miłą dla oka oprawą graficzną i mrocznym klimatem opustoszałego przez zombie miasta. Na graczy czekają liczne zagadki do rozwiązania, a także wiele postaci, które napotkamy w trakcie przygód. Podobnie jak wyżej omawiana produkcja, Walking Dead: The Game podzielona została na odcinki. Pierwszy epizod dostępny jest całkowicie za darmo.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: