GRYDemo Mafia III… po 5 miesiącach od premiery!

Demo Mafia III… po 5 miesiącach od premiery!

Czasy, w których „demówki” pozwalały na sprawdzenie gry przed zakupem – Ba! – jeszcze przed premierą, dawno minęły. Obecnie na taki zabieg decyduje się niewielu producentów. Być może nie chcą zniechęcać potencjalnych kupców niedopracowanym tytułem. Być może podobny cel mieli autorzy gry Mafia III, którzy dopiero teraz postanowili wypuścić wersję demonstracyjną swojej gry.

 

Po zeszłorocznej premierze Mafia III spotkała się z różnymi opiniami. W większości były one niepochlebne. Zarówno recenzenci, jak i sami gracze bombardowali produkcję zarzutami o skrajnym niedopracowaniu oraz lawinowej ilości błędów. Twórcy szybko się uwinęli i wypuścili wiele łatek, które poprawiły większość problemów, ale… niesmak pozostał.

 

Demo Mafia III… po 5 miesiącach od premiery! - zdjęcie

 

Demo Mafii III zostało udostępnione na wszystkich platformach, a więc na PC, PS4 i XONE. W przypadku PCtów, na instalację trzeba przygotować – bagatela – 24 GB. Gracze będą mogli sprawdzić kilka początkowych etapów, a postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. O ile oczywiście zdecydujemy się na jej zakup. A ten w chwili obecnej może być sensowny. Dlaczego?

 

Po pierwsze – błędy obecne krótko po premierze już nie występują. Poza tym producent postanowił opuścić ceną aż o 50 procent, co jest świetną okazją. Jakby tego było mało, pojawił się nowy dodatek o nazwie „Faster, Baby!” w cenie 15 euro. Być może warto dać szansę tej grze i nieco zapomnieć o wszystkich problemach z zeszłego roku?

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: