MOBILEDarmowe gry wyścigowe na Windows Phone

Darmowe gry wyścigowe na Windows Phone

W poniższym zestawieniu przedstawiamy najciekawsze i jednocześnie darmowe gry wyścigowe na Windows Phone, które powinny zadowolić wszystkich miłośników gier wyścigowych.

Traffic Racer


Traffic Racer określany jest przez fanów wyścigów jako jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku na Windows Phone. To również jedna z najbardziej rozbudowanych gier wyścigowych, zapewniająca rozrywkę na długie godziny. Celem zabawy jest przemierzanie rozmaitych tras, ulic miast oraz specjalnie przygotowanych torów wyścigowych w celu wygrywania kolejnych wyścigów, za które zarabiamy pieniądze. Te możemy później wymienić na lepsze samochody lub ulepszać już posiadane.

 

Darmowe gry wyścigowe na Windows Phone - zdjęcie

Traffic Racer posiada jedną z najładniejszych opraw wizualnych na Windows Phone. Grafika jest bardzo szczegółowa i w pełni trójwymiarowa. Plusem jest również idealnie dopasowane sterowanie dotykowe, które nawet początkującym powinno sprawiać dużo frajdy. Gra oferuje ponad 15 modeli tras, 4 miejscówki oraz 4 unikalne tryby zabawy, a wszystko to w polskiej wersji językowej i za darmo.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne to kolejna darmowa propozycja gier wyścigowych na Windows Phone. Mamy tu jedną z najładniej wyglądających wyścigów, rozbudowany, arcade'owy model jazdy oraz aż 47 samochodów, dzięki czemu każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie. Na uwagę zasługuje zawarcie licencjonowanych pojazdów, na czele z marką Ferrari czy Lamborghini.

 

Darmowe gry wyścigowe na Windows Phone - zdjęcie 2

Asphalt 8: Airborne wyróżnia się ponadto ciekawie zaprojektowanymi trasami, zróżnicowanym poziomem trudności, przyjemną dla ucha oprawą dźwiękową, a także obecnością Osiągnięć, które motywują do pokonywania tras w określony sposób. Nie zabrakło globalnej tablicy rekordów, dzięki której możemy na bieżąco porównywać nasze czasy do wyników znajomych.

Drift Mania Championship 2 Lite

Drift Mania Championship 2 Lite to kolejna rozbudowana gra wyścigowa na Windowa Phone, dostępna całkowicie za darmo. Dopracowana grafika nowej generacji wymaga posiadania wysokiej jakości smartfona. Mamy tutaj zarówno dostęp do pojedynczego wyścigu, trybu kariery, jak również zmagań z innymi kierowcami po sieci. W trybie kariery mamy z kolei podział na kolejne odmiany wyścigów, które zapewnią rozrywki na długie godziny.

 

Darmowe gry wyścigowe na Windows Phone - zdjęcie 3

Drift Mania Championship 2 Lite oferuje możliwość upgrade'owania naszych pojazdów. Im więcej wyścigów wygramy, tym większy dostęp do kolejnych dodatków. Na uwagę zasługuje również intuicyjne sterowanie dotykowe, zróżnicowane pojazdy – jedne są szybsze, inne łatwiej wchodzą w zakręt. Do uruchomienia gry wymagany jest najnowszy system operacyjny Windows Phone 8.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: