MOBILEDarmowe gry dla dzieci na iPhone

Darmowe gry dla dzieci na iPhone

Szukasz gry dla swojego dziecka na urządzenia iPhone, a ponadto nie chcesz płacić za produkty dostępne w sklepie iTunes? Na szczęście można znaleźć kilka ciekawych tytułów, które dostępne są bez dodatkowych opłat. Poniżej prezentujemy darmowe gry dla dzieci na iPhone.

Turbo Racing League

Turbo Racing League to darmowa gra wyścigowa dla najmłodszych, oparta na znanym filmie animowanym o nazwie Turbo. Bohaterem gry jest niepozorny ślimak Turbo, który pewnego dnia zdobywa specjalne zdolności, pozwalające mu na osięgnięcie nieprawdopodobnej prędkości. W ten sposób spełnia się jego marzenie, aby być najszybszym kierowcą rajdowym na świecie.

 

Darmowe gry dla dzieci na iPhone - zdjęcie

Turbo Racing League posiada zbliżony system zabawy do popularnych hitów konsolowych na czele z Mario Cart czy Crash Team Racing. Ściagamy się z innymi przeciwnikami po zróżnicowanych torach, zaś po drodze zbieramy rozmaite bonusy, które powodują różne właściwości ofensywne lub defensywne (np. przyspieszenie bohatera lub spowolnienie przeciwników). Dzieciom z pewnością spodoba się oprawa graficzna, zbliżona do jakości znanej z filmu animowanego – gra posiada intuicyjny interfejs i wygodne sterowanie dotykowe, które przypadnie do gustu najmłodszym.

Talking Tom Cat


Talking Tom Cat to oryginalna i darmowa produkcja dla najmłodszych posiadaczy urządzeń iPhone. Aplikacja jest symulatorem wirtualnego kota – tytułowego gadatliwego Toma. Zadaniem gracza jest zabawianie kota, opieka, karmienie i rozmowa. Przy użyciu ekranu dotykowego gracze mogą wchodzić w interakcje z bohaterem – np. pogłaskać go po brzuchu, a nawet uszczypnąć.

 

Darmowe gry dla dzieci na iPhone - zdjęcie 2

Talking Tom Cat posiada również ciekawe funkcje społecznościowe. Możemy nagrywać krótki i śmieszne filmiki z kotem, a następnie przesyłać na serwisy YouTube lub Facebook. Możemy również włączyć tryb powtarzania naszych kwestii – dzięki integracji z głośnikiem, w momencie wypowiadania rozmaitych słów, Tom powtarza je tuż po nas. Gra jest stale rozwijana przez twórców, co powinno zadowolić najmłodszych.

Monsters University: Catch Archie


Monsters University: Catch Archie to kolejna gra z tego zestawinia, nawiązująca do znanego filmu animowanego. Tym razem zabawa opiera się na popularnym filmie Uniwersystet Potworny. Wcielamy się w postać Mike'a Wazowskiego, a dokładnie w momencie, kiedy zaczyna swoją przygodę na Uniwersytecie Potwornym. Naszym zadaniem jest odzyskać maskotkę należącą do drużyny Mike'a, która została skradziona przez świnkę Archie.

 

Darmowe gry dla dzieci na iPhone - zdjęcie 3

Monsters University: Catch Archie to gra zręcznościowa, która polega na pogoni za Archim i jednocześnie omijaniu pojawiających się przeszkód na torze. Na uwagę zasługuje bajeczna oprawa graficzna, kilka grywalnych postaci do wyboru, zróżnicowane lokacje nawiązujące do animacji oraz humor. Miłośnicy filmu oraz osoby lubiące nieskrępowaną zabawę będą zadowolone z dużej grywalności tej pozycji.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: