GRYForza Horizon 3 – materiał na przebój

Forza Horizon 3 – materiał na przebój

Forza Horizon, podobnie jak seria Forza Motorsport, od zawsze cieszyła się bardzo dobrą opinią wśród graczy, również tych wymagających i skłaniających się w stronę symulacji. Świetny klimat wyścigowej imprezy, fantastyczne auta z pełną licencją i możliwością tuningu, aż wreszcie piękna grafika. Pierwsza część była świetna, druga jeszcze lepsza… czy trzecia będzie tegorocznym hitem?

 

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że Forza Horizon 3 będzie hitem. Ba! Już nim jest – wystarczy spojrzeć na większość recenzji w największych portalach poświęconych wirtualnej rozrywce. Oceny skłaniające się ku maksymalnej nocie oraz fantastyczne opinie sprawiają, że coraz większe rzesz graczy, również z ciekawości, sięgają po nową produkcję. Co więcej, po raz pierwszy pojawia się ona na komputerach stacjonarnych, a to otwiera wielkie wrota przed graczami, którzy do tej pory z zazdrością spoglądali na konsolowców.

 

Forza Horizon 3 – materiał na przebój - zdjęcie

 

Trudno w kilku słowach opisać nową odsłonę Forza Horizon 3, gdyż nawet osoby, które grały w dwie poprzednie części, odpalając „trójkę” będą mocno zaskoczeni. Po pierwsze, w tej odsłonie nie tylko bierzemy udział w turniejach i wyścigach, ale samodzielnie możemy je organizować decydując nawet o takich szczegółach, jak rodzaj muzyki, którą usłyszymy podczas imprezy wyścigowej. Cała akcja toczy się na terenie Australii, zaś mapa, po której możemy się poruszać jest praktycznie dwukrotnie większa, niż w poprzedniej części gry.

 

Miejsce do zabawy to nie wszystko – musimy mieć czym się bawić. Twórcy zadbali o 350 pojazdów w różnych klasach. Możemy szaleć prototypami, supersamochodami, jak również autami terenowymi lub buggy. Co więcej, każde auto możemy w znacznym stopniu zmodyfikować – od koloru nadwozia po poszerzenie nadkoli etc. Oczywiście możemy grać sami rywalizując z komputerowymi kierowcami, ale o wiele ciekawiej jest podczas rozgrywek online.

 

 

Premiera gry miała miejsce dokładnie w dniu dzisiejszym i jest jedynie kwestią czasu, gdy sprzedaż pobije rekordy poprzedniczki. 

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: