MOBILEFranz - komunikator do wszystkiego!

Franz - komunikator do wszystkiego!

Jeszcze kilka lat temu liczba komunikatorów internetowych nie przyprawiała o zawrót głowy. Co innego dziś – GG, Hangout, Facebook Messenger, Skype, Gitter… Naprawdę trudno korzystać z jednego, ulubionego komunikatora, podczas gdy znajomi lub rodzina korzystają z innego. Jak wybrnąć z tego chaosu? Na szczęście jest rozwiązanie.

 

Multikomunikator to program, który łączy w sobie funkcjonalność wielu komunikatorów. Przykładem może być program o nazwie Franz, czyli nowoczesny i niezwykle funkcjonalny, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie. W jednym programie znajdziemy takie komunikatory, jak Facebook Messenger, Telegram, Hangouts, Skype, WhatsApp, Steam Chat, Slack Discord, Gitter, ChatWork, WeChat i HipChat.

 

Co ciekawe, każda z sieci, a konkretniej każdy z komunikatorów, dostępny jest w osobnej karcie, dzięki czemu korzystanie z programu jest bardzo wygodne i intuicyjne. Obsługiwane komunikatory otwierane są w wersjach przeglądarkowych i gromadzone w osobnych kartach, tak jak by można było zebrać je w przeglądarce. Niestety pojawiają się pewne problemy z niektórymi komunikatorami, takimi jak Hangouts – wyświetlanie kilku rozmów w małym oknie nie działa najlepiej, ale mamy możliwość zmiany rozmiaru wyświetlanych stron.

 

 

Mimo to ogromną wygodą jest system powiadomień i dźwięków ze wszystkich komunikatorów, jakie zostaną skonfigurowane. Program Franz pozwala również przełączać się między komunikatorami skrótem klawiszowym, co znacząco ułatwia rozmowę z kilkoma osobami jednocześnie. Program udostępniany jest na zasadach darmowej i nieograniczonej licencji.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: