MOBILEProgram do tworzenia wizytówek – jaki wybrać?

Program do tworzenia wizytówek – jaki wybrać?

Obecnie prowadzenie firmy jest o wiele prostsze niż kilka lat temu, między innymi za sprawą nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które pomagają prowadzić przedsiębiorstwo nawet samodzielnie. Nawet tak z pozoru błaha sprawa, jak wizytówki – w firmie niezbędne – obecnie mogą być zaprojektowane i wydrukowane samodzielnie w zaciszu własnego domu bądź firmy.

Jeszcze kilka lat temu wizytówki, teoretycznie drobiazg, był dla firmy sporym problemem, gdyż niezbędne było wyszukanie zaufanej firmy, która dodatkowo nie wystawi wysokiego rachunku i wykona zlecenie zgodnie z ustaleniami. Do tego dochodził proces projektowania, drukowania etc. Dziś jest zupełnie inaczej. W dobie niedrogich lub całkowicie darmowych programów graficznych każdy po krótkim treningu jest w stanie stworzyć własny projekt wizytówki, a następnie wydrukować na odpowiednim papierze na domowej lub firmowej drukarce.

Program do tworzenia wizytówek – jaki wybrać? - zdjęcie

Przykładem takiego programu może być BusinessCards MX. To nasza rodzima produkcja, której głównym zadaniem jest pomoc w szybkim i bardzo prostym tworzeniu wizytówek. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek obawy, czy poradzi sobie z obsługą, fakt, że w bazie danych przygotowano ponad 750 gotowych projektów z pewnością doda pewności siebie. Co więcej, gotowe szablony można dowolnie edytować dostosowując układ bądź kolorystykę do indywidualnych potrzeb. Oczywiście wymagający użytkownicy mogą stworzyć wizytówki od podstaw, zaś gotowe projekty zapisać .

Warto również wspomnieć o możliwości dodania do projektu dowolnej grafiki bądź zdjęcia w formacie JPG, BMP, WMF, EMF, GIF, TIFF lub PNG. Rzecz jasna możemy do wizytówki dodać dowolny tekst, zaś projekt dodatkowo opatrzyć danymi firmy, aby potem szybko i prosto znaleźć niezbędne wizytówki do wydrukowania. Oczywiście program BusinessCards MX można pobrać z naszej strony.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: