MOBILEProgram do projektowania wnętrz i ogrodów

Program do projektowania wnętrz i ogrodów

Każdy marzy o własnym mieszkaniu, domu z ogrodem – o własnych czterech kontach. Snuje marzenia o projektowaniu kuchni, salonu, łazienki itp. Gdy już przychodzi ta piękna chwila, w której stajemy przed wyborem mebli, aranżacji czy ustawienia pomieszczeń w głowie pojawia się pustka, a wraz z nią ryzyko popełnienia mnóstwa błędów. Wtedy receptą na taką sytuacje może być prosty i przyjazny program do projektowania wnętrz i ogrodów.

Oczywiście możemy narysować projekt na kartce papieru, ale do tego niezbędne są zdolności, zaś nagła zmiana koncepcji wiąże się z tworzeniem projektu od podstaw. Niestety jest to bardzo praco- i czasochłonne. Zupełnie inaczej wygląda takie projektowanie w odpowiednim programie. Wtedy wystarczy chwila czasu, duży kubek z kawą i już można rozpocząć zabawę!

Program do projektowania wnętrz i ogrodów - zdjęcie

A zabawa ta będzie świetna z programem Sweet Home 3D. To świetna propozycja dla tych, którzy kupili mieszkanie i chcą je urządzić lub dla tych, którzy budują dom i wcześniej chcą zaplanować układ pomieszczeń oraz aranżację. To aplikacja, która umożliwia zaprojektowanie mieszkania oraz nanoszenie na tak stworzony plan mebli czy ogólnie – obiektów. Program jest bardzo niewielki – plik instalacyjny wazy zaledwie 33,7 MB – zaś instalacja i wstępna konfiguracja jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą najważniejszych opcji.

Na uwagę zasługuje między innymi bardzo duża baza gotowych elementów, takich jak szafki, łóżka, wanny, kuchnie etc. Jeśli w programie nie znajdziemy tego, czego szukamy, na oficjalnej stronie twórców programu możemy pobrać dodatkowe elementy.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: