MOBILEJak doładować konto w Play?

Jak doładować konto w Play?

Chcesz doładować konto w Play, ale masz z tym problemy? W tym poradniku przedstawiamy najprostsze sposoby na doładowanie konta w Play.

 

Jak doładować konto w Play? - zdjęcie

Jak doładować konto w Play z telefonu?

Możemy doładować konto Play na kartę lub mix w Play, korzystając z telefonu w Play na abonament.

W tym celu wpisujemy na klawiaturze kod: *111# i przechodzimy do sekcji usług lub wpisujemy kod: *111*15*1# i zatwierdzamy przyciskiem zielonej słuchawki. Teraz musimy podać numer telefonu, którego chcemy zasilić i kwotę doładowania.

Jak doładować konto w Play przez internet?

Logujemy się w usłudze Play24 pod adresem www.24.play.pl i przechodzimy do zakładki Usługi. Następnie wybieramy kwotę doładowania oraz numer telefonu, którego chcemy zasilić. Należy pamiętać, że dostępne są wartości doładowań od 10 PLN do 100 PLN w zaokrągleniu na złotówki.

Jak doładować konto Play ze zdrapki?

Karty zdrapki dostępne są do nabycia w punktach Play, kioskach lub marketach. Wartości doładowań to: 5, 10, 30 i 50 zł. Zdrapki składają się z 14-cyfrowego kodu doładowującego. Aby doładować konto wpisujemy na klawiaturze kod: *100*, a następnie wpisujemy 14-cyfrowy kod znajdujący się na zdrapce, po czym wciskamy #. Teraz musimy odczekać kilka minut na wiadomość SMS potwierdzającą doładowanie konta.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: