GRYJak przenieść konto w LOL-u?

Jak przenieść konto w LOL-u?

Twórcy Leauge of Legends umożliwili przeniesienie konta z jednego regionu na drugi. System pozwala na przeniesienie go wraz z bohaterami, runami, przedmiotami, punktami i wirtualną walutą Riot Points. Jak to zrobić?

 

Nie możesz przenieść się w każdej miejsce na świecie. Wszystko zależy od regionu, w którym masz zarejestrowane konto. Oto wszystkie możliwości transferu jakie daje producent:

 

Jak przenieść konto w LOL-u? - zdjęcie

 

Polska należy do regionu EU PÓŁNOC I WSCHÓD

 

By móc dokonać transferu, konieczne jest posiadanie wirtualnej waluty Riot Points. Transfer jest natychmiastowy i kosztuje 2600 RP.  Podczas transferu nie zostanie przeniesiona: lista znajomych, odznaki na forum, rankingi sprawiedliwości, pozycja w rankingu ligowych, niewykorzystane nagrody za zaproszenia, niepotwierdzone zaproszenia i punkty honoru wraz z odznakami. 

 

Transferu możesz dokonać w Sklepie Leauge of Legends.

 

Transfer w LOL-u ma sens gdy zmieniamy na dłuższy czas miejsce zamieszkania i chcemy poprawić swój ping, albo gdy chcesz grać ze znajomymi na innym serwerze. Pamiętaj, że przeniesienie do regionu znacznie oddalonego od twojego miejsca zamieszkania wpłynie na negatywnie na ping podczas zabawy.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: