GRYLEGO Batman 3 Poza Gotham - premiera, wersja demo i wymagania sprzętowe

LEGO Batman 3 Poza Gotham - premiera, wersja demo i wymagania sprzętowe

Dziś do sklepów w całej Polsce trafiła nowa gra na licencji LEGO i DC Comics, LEGO Batman 3 Poza Gotham. Przyjrzyjmy się bliżej temu tytułowi. 

 

LEGO Batman 3 Poza Gotham  - premiera, wersja demo i wymagania sprzętowe - zdjęcie

 

LEGO Batman 3 Poza Gotham to gra platformowa stworzona przez Traveller's Tales, produkującą gry z serii Lego już od 2000 roku. Największa popularność gier z tej serii rozpoczęła się w 2005 roku, w momencie premiery LEGO Star Wars. Wówczas twórcy zaproponowali nowy model rozgrywki opierający się na eksploracji świata, zbieraniu klocków i walce klockowych bohaterów. LEGO, dzięki kooperacji z wieloma właścicielami licencji filmowych i komiksowych, odtwarza w  klockowym stylu światy, które mogliśmy oglądać na kartach komiksów lub w kinie. LEGO Batman 3 Poza Gotham bazuje na licencji DC Comics, co pozwoliło twórcom na stworzenie 150 bohaterów znanych z kart komiksów o Batmanie, Supermanie, Wonder Woman czy Flash. 

 

LEGO Batman 3 Poza Gotham  - premiera, wersja demo i wymagania sprzętowe - zdjęcie 2

 

LEGO Batman 3 Poza Gotham, pod względem mechaniki rozgrywki, to gra bardzo podobna do poprzednich części. Gracz może samodzielnie lub w trybie kooperacji, przeczesywać kolejne poziomy i rozwiązywać proste zagadki logiczne. Nie brakuje walk oraz sekwencji zręcznościowych polegających np. na dostaniu się do konkretnego miejsca. Kampania dla pojedynczego gracza składa się z 45 misji, zaprojektowanych w humorystyczny sposób.

 

LEGO Batman 3 Poza Gotham w wersji PC ma dość niskie wymagania sprzętowe. 

 

Minimalne wymagania LEGO Batman 3 Poza Gotham

 

System: Windows XP SP3 lub nowszy

 

Procesor: Intel Core 2 Duo lub odpowiednik firmy AMD

 

Pamięć: 2 GB RAM

 

Karta graficzna klasy NVIDIA GeForce 7600GS  lub ATI Radeon 1950, 256 Mb RAM

 

Dysk: 10 GB

 

Zalecane wymagania LEGO Batman 3 Poza Gotham

 

System: Windows XP SP3 lub nowszy

 

Procesor: Intel i5 lub odpowiednik firmy AMD

 

Pamięć: 4 GB RAM

 

Karta graficzna klasy NVIDIA GeForce GTX 480 lub ATI Radeon HD 5850 1Gb RAM

 

Dysk: 10 GB

 

Jeśli nie jesteś pewny czy gra uruchomi się na twoim komputerze, możesz sprawdzić demo LEGO Batman 3 Poza Gotham. Gra pozwala przejść jedną z misji z kampanii dla pojedynczego gracza.

 

LEGO Batman 3 Poza Gotham  - premiera, wersja demo i wymagania sprzętowe - zdjęcie 3

 

Poza wersją PC, LEGO Batman 3 Poza Gotham zostało wydane na konsolach Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 oraz przenośnej konsolach Sony PlayStation Vita. Wersja PC jest wyceniona na 109,99 zł. Edycja na konsolę PlayStation Vita to wydatek 134,99 zł. Odmiany na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 to wydatek 179,99 zł. Wersja na PS4 kosztuje ponad 214,99 zł.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: