MOBILEJak przenieść numer do T-Mobile?

Jak przenieść numer do T-Mobile?

Planujesz przenieść swój numer telefonu do sieci T-Mobile? Poniżej przedstawiamy jak przenieść numer do T-Mobile w kilku prostych krokach.

 

Jak przenieść numer do T-Mobile?  - zdjęcie

Jak przenieść numer do T-Mobile przez internet?

Przechodzimy pod adres https://www.t-mobile.pl/oferta/abonament/cat10027.chtml i wybieramy interesującą nas ofertę – możemy tu wybrać m.in. kwotę abonamentu, jak również telefon, który najbardziej odpowiada naszym wymaganiom.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza oczekujemy na kuriera, który powinien w ciągu kilku dni dostarczyć zamówienie – telefon, kartę SIM z numerem tymczasowym w T-Mobile. Dopełniamy formalności podpisując umowę i czekamy na załatwienie wszystkich formalności ze strony T-Mobile.

Następnie musimy poczekać na uzyskanie zgody dotychczasowego operatora, po czym nasz numer zostanie uruchomiony w sieci T-Mobile od dnia ustalonego w trakcie wypełniania formularza.

Jak przenieść numer do T-Mobile przez telefon?

Aby przenieść numer do T-Mobile przez telefon, wystarczy zadzwonić pod numer 602 900 000. Po chwili połączymy się z konsultantem. Podajemy wszystkie istotne informacje, po czym oczekujemy na kuriera. Kolejne etapy przebiegają identycznie, jak w przypadku opisanego szerzej zamówienia przez internet.

Jak przenieść numer do T-Mobile w salonie?

Możemy również przenieść numer do T-Mobile, udając się bezpośrednio do najbliższego salonu. Warto zabrać ze sobą dowód osobisty i wszystkie wymagane dokumenty wiążące z poprzednim Usługodawcą. Na miejscu wypełnimy formularz i możemy cieszyć się numerem w T-Mobile po zerwaniu umowy z poprzednim Usługodawcą.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: